2726

بچه ها من ناراحتم اوضاعم مساعد نیس هیچی قبول نشدمم من🥺😭اون رشته ای ک میخاستم نیوردم خجالت میکشم واسه بار ۴ کنکور بدم میترسم مسخره ام کنن(تواین چن سال دانشگاه دولتی میوردم ولی اون رشته ای ک میخاستم ن بخاطر همین پشت کنکور موندم)

خسته شدم مشکلات خانوادگی هم اومده کنارش اصن نمیدونم چی بگم😔😭

میشه برام دعا کنید ....

واینکه میخاستم بگم خواهش مبکنم اگه کتاب درسی دارید (کسایی سال ۱۴۰۰کنکور دادن)به من بدن خواهش میکنم هزینه پست هم خودم میدم فقط بگین بهم تا درخواست دوستی بدم

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم فقه و مبانی حقوق قبول شده

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
2728

تا جایی ک به یاد دارم زمان ما میشد بعد از سه ترم تغییر رشته داد نیازی به کنکور دوباره نبود ضمن اینکه حتی میشد دو تا رشته همزمان بخونی پیشنهاد میکنم از کارشناس آموزش یکی از دانشگاه های نزدیکتون بپرسید بهتر راهنماییتون میکنند

تا جایی ک به یاد دارم زمان ما میشد بعد از سه ترم تغییر رشته داد نیازی به کنکور دوباره نبود ضمن اینکه ...

ن دیگه الان مث قبل نیست کلا همه چیز عوض شدههه

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..