2737
2734
عنوان

توهین هایی ک اطرافیانم ب شوهرم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روی حسادت و بی فرهنگیه این حرفا دوست عزیز شما که اینقد از نظر شخصیتی  ضعیف و بی ثباتی ازدواج کردنت اشتباه بود حالا با هرکی و هرشرایطی آدم خیلی حرفا میشنوه که واقعا نمیدونه چی پشتشه حسادت کینه عقده یا هرچیز نباید به وزیدن هرباد به سویی رفت روی خودت کارکن

بهتره با ادمای سمی رفت و امد نکنی و کلا رابطتو قطع کنی..هیچی تو زندگی اندازه ارامش خودت مهم نیس..

و اینکه یبار جوابشونو بدی خفه میشن بگو من از همسر و زندگیم راضیم پس یا به انتخاب من احترام بزار یا اگه نمیتونی برو بسلامت..

2728

بی خیال. حالا همکارای شوهر من به اون تیکه میندازن😐 میگن چرا اینقدر سن پایین گرفتی😂

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
بی خیال. حالا همکارای شوهر من به اون تیکه میندازن😐 میگن چرا اینقدر سن پایین گرفتی😂

چجوری تیکر تولد بزنم

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

همیشه سر ازدواج هر دختر اطرافیان مخصوصا اونایی که دختر رو برا کسی در نظر داشتن از این نیش و کنایه ها میزنن، جوابشون رو بده و از شوهرت دفاع کن نذار به خودشون اجازه توهین بدن ، اینجوری حساب کار هم دستشون میاد

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2738

مگه۳۳ پیره؟شوهر منم۳۴ سالشه 

ولشون کن اونا از رو حسادت ی حرفیو میزنن کنارش خوشبختی بیخیال همه

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
۳۳ سال پیره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشخصه از روی دشمنی این جوری صحبت میکنن

برای یه دختر ۲۱ ساله بله پیره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

شوهرم ۳۴ سالشه 

خودم خیلی بی بی فیسم در حد دخترای دبیرستانی ام 

ذوق میکنم شوهرم بزرگ دیده میشه تا حالا غصه اینو اصلا نخوردم 

هیکل درشت و شکم داره 

اوایل فامیلایی که حسودیشون میشد می‌گفت کاری کن شکمش آب بشه 

میگفتم همین کل شخصیتشه وی رو آب کنه 

نذار این موضوع برای تو مهم بشه که دیگران از همین زاویه بهت زخم بزنن

2706