2726

میگن پیره و ...

من ۲۱ سالمه اون ۳۳ 

امشب یکی از دوستام ک ۴ ساله باهم ارتباط نداریم شمارمو پیدا کرده بود عکس منو شوهرمو ک دید گفت خیلی پیره😭چرا انقد عجله کردی میزاشتی یه پسر خوب بیاد بگیرتت 😭😭بچه ها اصلن رعایت منو نکردخیلی دلم از حرفاش گرفت......

بعد من پسر داییم ازم خواستگاری کرد اونم همسن شوهرم بود ولی ج رد دادم بعدش کلا داییام باهام خیلی دشمن شدن و...اونروز یکی از داییام گفت شوهرت پیره 😭تو ک شوهر میخواستی میگفتی تا از دورو برم پسر جوون بیارم خواستگاریت😢

بچه ها تازه عروسم و این حرفا رو میشنوم داغون میشم

ظاهر شوهرم خیلی خوبه بخدا اصلا شکسته نیست د

خیلی دوسش دارم ولی این حرفا خیلی اذیتم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۲۱ سالمه شوهر ۳۱ سالشه . چه چیزاااا😐😐

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

عکس شوهرت بزار

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

عکس شوهرتو بزار

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

عزیزم کسایی که اینطوری حرف میزنن یا واقعا عقل و شعور ندارن چون کسی از روی خوبی نمیاد به تازه عروس این حرفها رو بزنه یا برای تو زورشون آورده میخوان آتیش خودشون رو خاموش کنن..

هیچکدوم حرفاشون پشتوانه حقیقت نداره ، و از روی خیرخواهی نیس.. 

کسی حرفی زد بگو مهم منم که عاشقشم.. شما به فکر خودتون باشید

این کاربری دست دو نفره ، بهار و سارا 
2706