2733
2734
عنوان

رازی که خواهرشوهرم بهم گفته

1383 بازدید | 62 پست

خواهرشوهر من خیلی آدم با محبتیه دائم داره واسه دیگران کادو میخره یا براشون کارای مختلف میکنه خلاصه ویژگی روانیش کلا بخششه ولی یه اخلاقی که داره دائم رو زبونش حرف دیگرانه کی کجا رفت چیکار کرد چی گفت خیلی پرتوقعه و کارای دیگران براش مهمه  هر وقت میریم خونشون آدم رو میشونه و شروع میکنه در مورد دیگران گفتن و از اونا به من میگه از من به اونا هر چی هم سعی میکنم ازش فرار کنم نمیشه ینی کل کارایی که میکنه رو با این حرفاش از چشم آدم میندازه حدود 45 سالشه ولی اشتباهات یه دختر 15 ساله رو میکنه اگر داداشاش بگن چرا فلان کار رو کردی یا حرفی بزنن از چشم عروس میبینه اصلا نمیدونم دیگه چکار باید بکنم که درست بشه یه رازی رو به من گفته که اگر شوهرم بفهمه خیلی بهم میریزه از یه طرف میترسم بهش بگم از یه طرفم میترسم بعدا بفهمه بگه چرا نگفتی یا تو یه موقعیتی قرار میگیره که اگر اون راز رو بفهمه دلیل رفتار دیگران رو میفهمه ولی من جرئت نکردم بهش بگم به نظرتون چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به نظرم نگو

خودت ميگي راز

اگه يه زماني هم فهميد بگو خبر نداشتم همين الان از تو شنيدم

اگه خواهر شوهرت هم گفت بهت گفته بودم بگو من چه يادمه اينقدر حرفاي مختلف ميزني كه ياد ادم نميمونه 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

ادم وقتی بخشش یا کار خوبی انجام میده نباید تو بوق و کرنا کنه ....یه خورده حالت نمایشی داره خواهرشوهرت ....این کار را انجام میده که دیگران بگن ایول ببین چه ادم خوبیه به نظر دهن ببینه ....کلا ادم جالبی نیس ادم بدی نیس ولی جالب و خوب نه

به نظرم نگو خودت ميگي راز اگه يه زماني هم فهميد بگو خبر نداشتم همين الان از تو شنيدم اگه خواهر شو ...

خواهرشوهرش به نظرم یه خورده حقه باز چون سنش زیاد داره اسی تو منگنه میزاره ...اسی حواست باشه زیاد باهاش صحبت نکن....فک میکنم شما سنت کمه یه خورده ساده ای ببخشید اینو میگم 

به نظرم نگو خودت ميگي راز اگه يه زماني هم فهميد بگو خبر نداشتم همين الان از تو شنيدم اگه خواهر شو ...

اصلا چیزی نیس که از یادم بره و حالا که گفته هر جا هم گیرم میاره باهام درددل میکنه

2706