2726

میخوام برم بذارم اما از اینکه جسم سنگین نباید بلند کنم میترسم

دخترم هنوز راهم نیفتاده ولی میتونم دستشو بگیرم کمکش کنم خودش بره 

اما میگم بازم ممکنه نیاز باشه بغلش کنم

شماگذاشتین راضی بودین در کل؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا نمیفهمم شما زنا چرا این بلاهارو سر خودتون میارید؟!

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2728
من اصلا نمیفهمم شما زنا چرا این بلاهارو سر خودتون میارید؟!

منم همیشه همینو میگم..

کاندوم استفاده کنن خب..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
نه خوب نیست خاهرم خونریزی داد و یکی از فامیلامونم با وجود اون باردار شد😐

منم خونریزیم بند نیومد برداشتم. ولی مامانم 2 بار گذاشته هر بار هم 8 سال مونده. کلی هم کار سنگین مث یخچال و فرش جا ب جا کردن میکنه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
من خودم به کاندوم حساسیت دارم قرص هم دوست ندارم بخورم...برا من چه روشی خوبه؟مگر اینکه کلا بی خیال را ...

عزیزم برند کاپوت بخر ضد حساسیته آجی..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706