2733
2734
عنوان

اول صبحی حالمو خراب کرد😧😢😢

210 بازدید | 14 پست

بزارید کامل بگم من حاجت سختی دارم داره روانمو خراب میکنه واقعا حالم خیلی خرابه خیلی

هر دعایی میخونم نمیشه 

صبح فال حافظ گرفتم قسم دادم حقیقتو بیاره اونم گفت به مرادت نمیرسی

دیگه خستم چه دعایی بخونم چیکار کنم حاجتمو نپرسید نگید مصلحت نیست😭😭😭😭

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش

ای بابا مگه به فال حافظه

خدایی الان فقط به استناد یه فال حالت گرفته شد

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شبا موقع خواب ارزوتو تجسم کن تو ذهنت بعد خدارو بخاطر براورده کردنش شکر کن صبحم تا از خواب بیدارشدی همین کارو کن ارزوتو رهاش کن بسپارش ب خدا هرچی اصرار کنی بیشتر دور میشه همین الان ی تاپیک خودم زدم برو بخونش

هرچی سرنوشت باشه همون میشه

به دعا و فال اینا نیست

اگر بخواد بشه حتی اگه تموم دنیا هم مخالف باشن میشه 

اگر نخواد بشه اگه تموم دنیا دست به دست هم بدن برات نمیشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2738

ببین هرچی احساساتت بگه هرچی خودت بگی همون نصیبت میشه کائنات میبرنت همونجایی ک فکر میکنی اگ خوب و مثبت فکر میکنی کائنات تورو هدایت میکنن ب جاهای خوب اگ بد و منفی فک کنی یا میگی نمیشه حتما شک نکن میری همونجایی ک نمیشه 

ببین هرچی احساساتت بگه هرچی خودت بگی همون نصیبت میشه کائنات میبرنت همونجایی ک فکر میکنی اگ خوب و مثب ...

واس رسیدن به عشقم وعاشق کردنش چیکار کنم چطور انجام بدم خیلی میخامش

بعصی مواقع که از خدا چیزی خواستم وزود بهم داده فهمیدم اون حاجتی که سالها براش تلاش کردم ونشد قطعا به ...

چطور خواستی چه دعایی بهم بگو😢

واس رسیدن به عشقم وعاشق کردنش چیکار کنم چطور انجام بدم خیلی میخامش

ببین اونم یه جسمه ک روح داره ک فکر میکنه تو نمیتونی اونو عاشق خودت کنی (اگه عاشقت نیست )چون شاید اونم یکی دیگع رو تجسم کنه تو ذهنش ولی میتونی فکرشو مشغول خودت کنی همیشه مثبت فک کن همیشه فک کن رسیدی بهش و از ته دلت خوشحال باش باورتو سمت چیزای منفی نبر (اینکع بگی اخه چجوری چطور ممکنه سخته نمیشه و..) به فرشته عشق درونش نامه بنویس مثلا اگ اسمش محمده بنویس ب فرشته عشق در محمد در این اوضاع یاری میطلبم که.....خواستتو بنویس بعد حتما از جملات تاکیدی استفاده کن بعد اخرش از خدا و فرشته عشق تشکر کن بعد بندازش تو اب روون یا اسم خدا رو جدا کن بسوزونش ولی اصل باور ادمه ینی اگر شما باور داشته باشید ک میرسی بهش پس حتما میرسی فقط باورت مهمه اگ تو با زبونت بگی من میرسم بهش ولی احساست منفی باشه نمیرسی فقط باور کن ک میرسی نگو چجوری بسپارش ب خدا  راهشو میدونه ببخش طولانی شد

2706