2703
2553
شاید چون فاتحه میخونی کلا بعضی آدما از این لحاظا یه قدرت و استعدادی دارن شما هم همینی

اره دقیقا خودمم ی حسایی دارم ولی اصلا دوست ندارم بهشون فکر کنم و ب خودم بقبولونم نمیدونم چرا. پارسال بعد چهلم شوهر عمه م بود من برگشته بودم خونه خودم بعد ظهر بود داشتم تو پارکینگ گلیم میشستم حس کردم کسی داره نگاهم میکنه ی لحظه برگشتم پشت سرم بخدا شوهر عمه م بود داشت نگام میکرد بعد ک دوباره نگاه کردم کسی نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارحمتش کنه گلم چ غم بزرگیه ازدست دادن پدرومادر😢براش نمازبخون وخیرات بده 🌹

ممنونم.خدا اموات شمارو هم رحمت کنه 🖤

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
شاید به خاطر اینکه وابستگی به دنیا کمه و روحت آزاد تره نسبت به بقیه میتونه همه جا بره. اتفاقا خوبه ...

اوه 

می دونید چیه ، من خیلی خیلی وابستگی کمی به دنیا و مادیات دارم ولی خب به شدت از مرگ می ترسم

خیلی هم خاب اموات رو می بینم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2720
شاید به خاطر اینکه وابستگی به دنیا کمه و روحت آزاد تره نسبت به بقیه میتونه همه جا بره. اتفاقا خوبه ...

اره وابستگی ک خیلی ندارم اما خوب همش نمازامو ی خط در میون میخونم یا اصلا روزه نمیگیرم نمیدونم والا علتش چیه. اخه یادم نمیمونه ک ازشون بپرسم 

میگن چیزی از مرده گرفتن خوبه

اخه ازش نگرفتم داشتم با یکی حرف میزدم ک دیدم گفت فلانی ببین ازم نگرفتیش دادمش ب رضوان. حالا اون جورابی ک داد ب رضوان سیاه بود اما اونی ک خواست ب من بده سفید بود

2714
اوه  می دونید چیه ، من خیلی خیلی وابستگی کمی به دنیا و مادیات دارم ولی خب به شدت از مرگ می ترس ...

پس قدر خودتو بدون. روحت آزاده.

منم یه مدت پدرم فوت کرده بودن خیلی خوابشون و یا خواب اموات دیگه رو میدیدم. باهاشون صحبت می‌کردم اما حالا دیگه خیلی کمتر خواب میبینم. 

چون فکرم خیلی درگیر شده .

حالشون خوب بود؟ چیزی ازون دنیا نگفتن؟ براشون صلوات فرستادم

ممنونم.یک بار که خوب بودن واسشون کیک گرفتم و انگار تولد پدرم بود.یک بار خواب دیدم حالش بده تو بستر بیماری بود.ی بارم خواب دیدم داریم باهم نهار میخوریم.نه چیزی ازم نخواستن و چیزی گفتن.کاش بازهم خواب ببینمش😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
پس قدر خودتو بدون. روحت آزاده. منم یه مدت پدرم فوت کرده بودن خیلی خوابشون و یا خواب اموات دیگه رو م ...

خدا رحمتشون کنه براشون صلوات فرستادم. ازون دنیا چیزی نگفتن؟ 

ممنونم.یک بار که خوب بودن واسشون کیک گرفتم و انگار تولد پدرم بود.یک بار خواب دیدم حالش بده تو بستر ب ...

دستشون از دنیا کوتاهه از ما انتظار دارن. براشون ایت الکرسی میخونم

دستشون از دنیا کوتاهه از ما انتظار دارن. براشون ایت الکرسی میخونم

ممنونم مهربون🙏🏻

خدا رحمتشون کنه براشون صلوات فرستادم. ازون دنیا چیزی نگفتن؟ 

ممنون. خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه.

نه از اونجا کلا چیزی نمیگن. من بیشتر می‌پرسیدم چیزی لازم ندارید؟

ولی یه پیرزن بود که فامیل دورمون بود  ازش پرسیدم اینجا بهتره یا دنیا گفت اینجا خیلی بهتره

2706