2733
2734

همینجوری کنکور داد چیزی نخونده بود چون میخاست بره پیام نور رشته روانشناسی

دانشگاه پیام نور شهرمون روانشناسیش بر اساس ازمون بود ک خب اینم بعد رتبه کنکورش پیام نور رو مجاز شده بود پس روانشناسی رو اولویت اولش زد و یسری رشته های با ازمون و بدون ازمون پیام نور رو اولویت های بعدیش

ولی حالا ک نتایج اومده

هیچ رشته ای قبول نشده خیلی امیدوار بود یکی از رشته هایی ک زده رو قبول بشه

حالا نشسته غصه میخوره

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

کاش یکم تلاش میکرد الان تا سال بعد صبر کنه

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یکم تلاش میکرد الان تا سال بعد صبر کنه

حتی رشته های با سوابق تحصیلی هم نیاورد چرا اخه؟؟

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2728
چندتا رشته انتخاب کرده بود برای انتخاب رشته؟؟

نمیدونم فک کنم ۱۰تا اینا

2738
اها منم ده تا انتخاب رشته کردم با سوابق ولی روزانه

قبول شدی؟معدلت چند بود

اره فیریک دانشگا خلیج فارس بوشهر قبول شدم معدلم خوب نبود🙈🙈

مبارکههه

دوست منم ۴یال پیش فیزیک ی شهر دیگه قبول شد و رفت

مرسی گلم..انشالله خواهرتم موفق باشه اصلا ناامید نشه هروقت خدا بخواد میشه

♥️❤️♥️❤️