2726

الان میخوام حاضر شم برم کلاس ، داشتم به این فک میکردم ینی من پزشک میشم؟

خیلی استرس دارم برای اونموقع 

کل تابستونم رفت برای اینکه نمونه دولتی قبول شم ، حالا استرس باید بکشم تا سه سال که پزشکی قبول میشم یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس زیادی کارو خراب میکنه

ان شاءالله قبول میشی همکار جان :)

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2728

ول کنید توروخدا.اینایی که امسال کنکوری بودن که کلا سایتو به گند زدن انقدر تاپیک زدن.شما که ۳سال دیگه دیگه کنکور داری🤕🤕.

ولی یچیز برات تعریف کنم.زیاد درگیر یه رشته نشو که فقط ضرر میکنی.

ما یه بچه های کلاسمون از اول دبیرستان ماها تازه درس بهمون میدادن اون تست زماندارشو میزد.از اول دبیرستان تست زمان دار میزد.خیلی مخ بود.خواهرش ۳رقمی شد۱۱۶ بود فکر کنم رتبش.پزشکی تهران اورد این ازون موقع بدتر حریصتر شد که اینم پزشکی بیاره.۳سااال پشت کنکور میموند وهی گند میزد.منکه شاگرد متوسط بودم ومسخرم میکرد پیرا پزشکی سال دوم اوردم ولی اون هی کنکور میداد اخرم رفت رشته بهداشت عمومی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706