2726

چند روزه سینه سمت راستم درد میکنه خیلی نگرانم ممکنه بخاطر این باشه که سرخود مولتی ویتامین مصرف میکنم؟مثلا ویتامین هام به اندازه بودن الان دارم قرص مصرف میکنم زده به سینم 😕فکر کنم چرت پرت گفتم نمیدونم واقعا پریود دارم میشم ولی هیچ وقت سینه درد نداشتم یعنی یهو دچار سینه درد موقع پریود شدم؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
حامله ای🥰🥰🥰 منم ی ماه بود سینه هام درد میکرد رفتم دکتر چیزی نبود بیبی زدم مثبت شد

من که دستگاه دارم آخه 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حامله ای🥰🥰🥰 منم ی ماه بود سینه هام درد میکرد رفتم دکتر چیزی نبود بیبی زدم مثبت شد

سه سال پیش که باردار شدم همه علائمی داشتم جز سینه درد ،هیچ وقت سینه هام درد نمیگرفت

2728
سه سال پیش که باردار شدم همه علائمی داشتم جز سینه درد ،هیچ وقت سینه هام درد نمیگرفت

شاید ایندفعه استثناس

تیری به خطا هم نزدی هر چه زدی خورد...یک دنده تر از دشمنی ای دلبر جذاب....🥺
خب با دستگاه هم میشه باردار شد

من جلوگیری طبیعی هم داشتم آخه