2157
2106

چه رشته ای

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی یهویی و بی دلیل کارت راس و ریس بشه...الهی یهویی و بی دلیل امروز یکی از بهترین روزهای زندگیت بشه... الهی  یهویی و بی دلیل اون چیزی بشه که دل مهربونت میخواد... من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

میشه بیشتر درباره کارنامه سبز توضیح بدی؟

مثلا من الان فیزیک دانشگاه خلیج فارس قبول شدم

میتونم با کارنامه سبز رشته رو عوض کنم

بعد با کارنامه سبز هم باید منتظر نتایج بمونم؟ اگه از کارنامه سبز قبول نشم برمیگردم سر رشته اول؟

2050

یکی از دوستای من دخترش یزد قبول شد و رفت ودرسشا تموم کرد ‌ولی میگفت دخترمیزدا دوس نداشت هم بخاطره آب وهواش هم میگفت مردمش زیاد با دانشجوها رابطه خوبی نداشتن البته من خودم نمیدونم فقط شنیدم مردم خونگرمی داره حالا چرا دختره اینجور گفته نمیدونم

پیراپزشکی

چه رشته ای خب

بعضی هاش ارزش ندارن بری

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی یهویی و بی دلیل کارت راس و ریس بشه...الهی یهویی و بی دلیل امروز یکی از بهترین روزهای زندگیت بشه... الهی  یهویی و بی دلیل اون چیزی بشه که دل مهربونت میخواد... من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2087
میشه بیشتر درباره کارنامه سبز توضیح بدی؟ مثلا من الان فیزیک دانشگاه خلیج فارس قبول شدم میتونم با ک ...

تو کارنامه سبز انتخابایی که پایینتر زدی اما میتونستی قبول بشی رو نوشته بعد باید درخواست بدی یا قبول میکنن یا نه یعنی قطعیت نداره

خلیج فارس خیلی دانشگاه خوبیه که

اره من ک از خدام بود خداروشکر میکنم دانشگا خلیج فارس قبول شدم ولی چون شیمی رو هم انتخاب کرده بودم بیشتر ب شیمی علاقه دارم تا فیزیک ...شیمیو هم خلیج فارس میخواستم

ولی باز خداروشکر 

1718