2726
عنوان

کسی اردکان یزد هست؟چجور شهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2351 بازدید | 35 پست
من اردکان،بد نیست ولی خیلی پاساژ اینا داشته باشه ن،من خودم از کرج اومدم اولش ی ذره افسرده شدم ولی ال ...

من تو نت دیدم همش خونه هاشون گلیه خیلی بده ک اینجوری انگار روستا

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میبدواردکان چسبیده به هم هستند. این دوشهرمخصوصامیبد یه شهرصنعتی هست وکارخانه های زیادی دارن ومهاجر برای کار اینجازیاد هست.شهرهای استان یزد شهرهای ارام وبی حاشیه وامنی هست.پارکهای بزرگ وقشنگی داره.مغازه ها جدا هستن ودر یک جای خاص مثل بازار متمرکز نیستند.قیمتها مخصوصادرمیبد مناسبترازشهرهای دیگه هست

روزانه ؟ خودتون کجایین خیلی دورین

اره ما فارسیم ن ی چندساعت

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728
عزیزم میبدواردکان چسبیده به هم هستند. این دوشهرمخصوصامیبد یه شهرصنعتی هست وکارخانه ای زیادی دارن ومه ...

یعنی چی ک جدا هستن؟

پاساژ و مغازه های شیکم داره؟

عزیزم بیشتر شهر بافت نوساز هست .بافت گلی میراث سنتی هست ویونسکو ثبت جهانی کرده بافت سنتی استان یزد راوهیچ کس اجازه نداره بهش دست بزنه.اما بیشتر شهر بافت جدید داره.

نه اون عکسها که شما دیدی از بافت قدیمی هست برای مسافرها ببینن .بازارش خیابون خیابون هست اینکه سرپوشیده باشه و یکجا باشه نیست باید ماشین داشته باشی بخوای خرید لباس و کیف و کفش داشته باشی .ما یه مدت بودیم خوب بود امنیتش البته الان نمیدونم ولی خوب بود در کل 

عزیزم بیشتر شهر بافت نوساز هست .بافت گلی میراث سنتی هست ویونسکو ثبت جهانی کرده بافت سنتی استان یزد ر ...

ممنونم عزیز

از پارک هاش و خیابونهاش عکس نداری

نه اون عکسها که شما دیدی از بافت قدیمی هست برای مسافرها ببینن .بازارش خیابون خیابون هست اینکه سرپوشی ...

یعنی مغازهاش تو ی خیابونی نیس؟مثلا هر کدوم ی جا هست

وای اون بافت تاریحیشه عالیه دلت میاد من خوده یزدو میگم خیلی دوس داشتم ی قسمتش فقط اونجوری بود باقیش شهری ب‌ود باید برید از نزدیک ببینید خود یزد ک خوبه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
وای اون بافت تاریحیشه عالیه دلت میاد من خوده یزدو میگم خیلی دوس داشتم ی قسمتش فقط اونجوری بود باقیش ...

اردکانم رفتی؟

یعنی مغازهاش تو ی خیابونی نیس؟مثلا هر کدوم ی جا هست

نه مثلا که یه جا همش مانتو فروشی باشه یجا همش کفش فروشی و....نیست متمرکز نیست. استان فارس کجاش هستید ؟احتمالا کازرون؟اونجا هم دیدم بازارش عالیه واقعا اگر اونجا زندگی کنی برای خرید عالیه .دلت نمیخواد از بازار بیرون بیایی اما همش باید کیفت رو داشته باشی دو۳سال یکبار میریم اونجا

نه مثلا که یه جا همش مانتو فروشی باشه یجا همش کفش فروشی و....نیست متمرکز نیست. استان فارس کجاش هستید ...

ن من اقلیدم

2706