2137
2106
عنوان

وقتی ی پسر از اسم ی دختر...!😐🤯

369 بازدید | 25 پست

سلام اگه ی پسر از اسم ی دختر خوشش بیاد یعنی قبلا دوست دخترش یا عشقش اسمش این بوده ؟

مثلا از اسم لیلا خوشش بیاد یعنی قبلا ی دختری به اسم لیلا رو دوست داشته یا عاشقش بوده ؟!

یا اگه قبل از خواب دختری به اسم لیلا رو تصور کنه چی؟

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸

پسرا از همه اسما خوششون میاد چون میخوان مخ بزنن تو بگو اسمت ملوک بازم میگن واای چ اسم قشنگی

از شروع دوباره نترس ، این دفعه از صفر شروع نمیکنی ، از تجربه هات شروع میکنی✌  زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

لزوما نه

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کَلَمِ مامان،فسقلی توپولو،یکم دیگه اون تو بمون،بخدا میای بیرون،انقدر عجله نکن عهه😡دوستان این نه کلّه به معنای سره،نه اسم پسرمه. سایز جنین تو ۲۹ هفتس لطفا سوال نفرمایید😀 
2149
مثلا از همه اسما خوششون میاد چون میخوون مخ بزنن تو بگو اسمت ملوک بازم میگن واای چ اسم قشنگی

نه کلی خوششون بیاد از ی اسم مشخص

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸

یا خدا👀

اول صبحی به چه چیزایی فکر میکنیدا 👀

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
2050

فقط میدونم خودم از یه اسم پسر خوشم میومد که اصلا هم کسی با این اسم تو زندگی ام نبود ولی اونقدر خوشم میومد اگر اون موقع ها کسی می‌آمد خواستگاری که اسم مورد علاقه من رو داشت به هیچ چی فکر نمیکردم بله میگفتم

یا دوست دخترش یا کراشش بپده

اها شخصیت ی فیلمی هم با این اسم ی دختر باشه که از اون شخصیت خوشش بیاد پسره یعنی دیگه کراشش همون شخصیت فیلم بوده یا نه ی نفر دیگه با این اسم هست...!؟

2143
فقط میدونم خودم از یه اسم پسر خوشم میومد که اصلا هم کسی با این اسم تو زندگی ام نبود ولی اونقدر خوشم ...

واقعا؟

یا از اون اسم خوشش میاد  یا همون چیزی ک گفتین عشقش بوده..

اگه شب قبل از خواب ی دختر خیالی با این اسم تصور کنه یعنی خوشش میاد یا ی دختری هست که تو زندگیش بوده با این اسم یا عشقش یا دوست دخترش؟

1718