2726
عنوان

میترسم درخواست طلاق بده شوهرم

469 بازدید | 15 پست

از روز جمعه ازش خبری ندارم گفت دیگه پیام و اس نده سر دعوایی که داشتیم ندادم،ولی خیلی استرس دارم آروم قرار ندارم اشتباه کردم گفتم حالم بده چرا ازش خبری نیست ،استوری هام می بینه ولی هیچی نه حرفی نه کلامی 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید

مهریه ات چقده؟

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2728
۱۱۰سکه

عمرا طلاقت بده میخواد بترسی

اگه مرد بره درخواست طلاق بده باید کل مهریه رو پرداخت کنه

پولداراشم نمیکنن 🙌

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
عمرا طلاقت بده میخواد بترسی اگه مرد بره درخواست طلاق بده باید کل مهریه رو پرداخت کنه پولداراشم نمی ...

اصلا نمیفهمم رفتارش یعنی چی یه حرفی بوده ولی دیگه تموم نمیکنه 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

خیالت راحت درخواست نمیده میخاد تو بترسی اگر بره درخواست بده باید کله مهریه رو بده 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
اصلا نمیفهمم رفتارش یعنی چی یه حرفی بوده ولی دیگه تموم نمیکنه 

ولش کن بزار خودش برگرده 

مردا هم حالا برا ما ناز می کنن 👀

تنهاش بزار وقتی مردی عصبیع باید رهاش کنی ارام شد خودش برمیگرده

تنها گذاشتمش خودم حالم بده 

😃با قیمت سکه ها الان مردی جرئت طلاق دادن نداره نترس

آخه مگه اون سکه ها رو میدن من 500تا سکه دارم 

شوهرم با مهربونی باعث شد من کل پول رو بدم به خونه که به اسم خودش زد و ماشینی که من گرفتم الان داره زور میگه بهم میدونی چی میگم چه سکه ای الان اگه می‌ترسید اونجوری با من رفتار نمی‌کرد 

خیالت راحت درخواست نمیده میخاد تو بترسی اگر بره درخواست بده باید کله مهریه رو بده 

من استرس دارم

من استرس دارم

اگر کم بیاری و بری دنباش باختی دفعه بعد بیشتر اذیتت میکنه

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
2706