2703
2553

فقط دکتری و عملی حضوری

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ترم دوم شاید حضوری

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دکتری و عملی حضوری

فقط اونایی که تحصیلات تکمیلی پایان نامه دارن  و وزارت بهداشت و کلاسای عملی حضوری میشه

بقیه مجازی  حتی دکتری و ارشد هم عملی نداشته باشن مجازیه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2720

نه گفتم تا یه ۱۰ سال دیگه مجازی باشه که خووووووب همه دانشگاهاشونو برن و وراحت با تقلب فارغ التحصیل بشن.

خیالت راحت دستور دادم حضوری نکنن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2714
پرستاری حضوریه؟

اره

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
فقط اونایی که تحصیلات تکمیلی پایان نامه دارن  و وزارت بهداشت و کلاسای عملی حضوری میشه بقیه مجا ...

امتحانا چجوریه؟

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
پرستاری حضوریه؟

نمیدونم والا  میگفتن کلا وزارت بهداشت حضوریه . پرستاری علوم یا آزاد اگه عملی داشته باشه احتمالش هست حضوری برین عملی هارو . بقیه رو هنوز قطعی نگفتن تا چیزی نگن یعنی فعلا مجازی 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نه گفتم تا یه ۱۰ سال دیگه مجازی باشه که خووووووب همه دانشگاهاشونو برن و وراحت با تقلب فارغ التحصیل ب ...

برای تقلب نگفتم امسال میخواستم ثبت نام کنم بچه دارم واسه همین

امتحانا چجوریه؟

امتحانارو گفتن حضوری اما من امیدوارم اینجوری نشه و اونم مجازی باشه😑 آخه نیمسال اول کلا برای هیچی نمیتونن شرایط مناسب فراهم کنن.  مگراینکه نیمسال دوم رو حضوری کنن 

😢😢عشقم بره دانشگاه دلمون تنگ میشهههه منم توخونه در حال خوندن😶

😐😐

ماها که میرفتیم دانشگاه بعد پشتش کاراموزی میرفتیم بیمارستان ادم نبودیم؟؟دلمون برا خانوادمون تنگ نمیشد؟؟

مجازی از پشت نت دقیقا چطوری میخواد پرستار بشه؟؟

2706