2157
2106
عنوان

سرزدن به خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 61 پست
اگه دعوت نکنم نمیان 

اها پس برو برو

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
کرونا دیگه به کتف ملتم نیست

من الانم یک وضعی دارم پنج شنبه یکهو شوهرم تب کرد تست کروناش مثبت شد منم ترسیدم هشت هفته هستم یکهو خونریزی کردم و اصلا معلوم نیست چی میشه ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
اگه دعوت نکنم نمیان 

من دعوتم کنم نمیان

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کَلَمِ مامان،فسقلی توپولو،یکم دیگه اون تو بمون،بخدا میای بیرون،انقدر عجله نکن عهه😡دوستان این نه کلّه به معنای سره،نه اسم پسرمه. سایز جنین تو ۲۹ هفتس لطفا سوال نفرمایید😀 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دیدن خونوادم نرفتم به خاطر کرونا هروقت زنگ زدن گفتم میترسم شدیدا بدنم ضعیف شده میترسم

اگه اینجوری که نرو

مولتی ویتامین و ویتامین دی همیشه بخور بدنت قوی میشه

البته دی با مشورت پزشک چون مصرف زیادش مسمومیت میاره

من الانم یک وضعی دارم پنج شنبه یکهو شوهرم تب کرد تست کروناش مثبت شد منم ترسیدم هشت هفته هستم یکهو خو ...

ای جان بارداری

چند سالتونه

تو نــور منـی🎆🌙 بین اینهمه سایــه ♥ کارمــــــا♻️
2149
اگه اینجوری که نرو مولتی ویتامین و ویتامین دی همیشه بخور بدنت قوی میشه البته دی با مشورت پزشک چون ...

میخورم عزیزم ولی با این وجود کم خونی گرفتم کم خونی خودش اکسیژن بدنمو اورده پایین 

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
2050
۳۶ 

من ۲۴ سالمه حس میکنم خیلی دیر شده...البته فعلا شرایطش نیست که بیاریم...ولی واقعا به همسن سالام نگاه میکنم دلم میگیره حس میکنم یه مادر بی حوصله میشم دوسال دیگه😓

سلام عزیزم خوبی حالت چطوره روبراهی ویار نداری

سلام مرسی شما خوبی

دیگه ویار واینا رو رد کردم فقط الان حالم خیلی بده منتظرم شوهرم بیاد بریم دکتر اسهال و استفراغ ودلدرد شدید گرفتم از نصف شب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کَلَمِ مامان،فسقلی توپولو،یکم دیگه اون تو بمون،بخدا میای بیرون،انقدر عجله نکن عهه😡دوستان این نه کلّه به معنای سره،نه اسم پسرمه. سایز جنین تو ۲۹ هفتس لطفا سوال نفرمایید😀 
چه بهتر عزیزم    

اره ولی درصورتی که توقع نداشته باشه هرهفته بریم خدمتش شهر دیگه اونم از چهارشنبه تا شنبه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مرسی شما خوبی دیگه ویار واینا رو رد کردم فقط الان حالم خیلی بده منتظرم شوهرم بیاد بریم دکتر اس ...

منم چندروز اینطوری اسهال و استفراغ گرفتم فک کنم اینم یه ویروس جدید بود

منم چندروز اینطوری اسهال و استفراغ گرفتم فک کنم اینم یه ویروس جدید بود

عههه دلدردم داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087
میخورم عزیزم ولی با این وجود کم خونی گرفتم کم خونی خودش اکسیژن بدنمو اورده پایین 

درسته

خب اگه‌پیش خانواده خودت نمیری پس همسرت درک میکنه

بهش توضیح بده و بگو دلم واسه خانواده خودمم‌تنگ شده ولی نمیتونم تو این شرایط ریسک‌کنم

سلام مرسی شما خوبی دیگه ویار واینا رو رد کردم فقط الان حالم خیلی بده منتظرم شوهرم بیاد بریم دکتر اس ...

انشالله بهتر بشی عزیزم

انشالله بهتر بشی عزیزم

دعا کن بچه خوب باشه فقط،مرسی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ولی درصورتی که توقع نداشته باشه هرهفته بریم خدمتش شهر دیگه اونم از چهارشنبه تا شنبه!

توقع ها همیشه هست هرکاری درسته باید انجام داد 

1718