2157
2106
عنوان

سرزدن به خونواده شوهر

501 بازدید | 61 پست

برادر شوهرم از شهر دیگه اومده شوهرم میگه بریم ببینیمشون من باردارم یه مدت نرفتم خونه مادرشوهرم به نظرتون برم ؟به خاطر کرونا هم میترسم ولی انتظار دارن اوناهم که برم

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

هرجور خودت راحتی. به حرف و انتظار بقیه کار نداشته باش 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم
2149

عاقا چرا اونا نمیان ب شما سر بزنن

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
2050
2143
چه اشکالی داره عزیزم دوتا ماسک بزن با فاصله اگه برادر خودت هم‌میومد از شهرستان تاپیک میزدی برم یا ن ...

برادر من اومد خونه مادرم نرفتم کلی ناراحت شد حالا پنج روزه شوهرم کرونا گرفته میدونی اگر میرفتم چی میشد سری پیش هم از ما کرونا گرفتن ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
چه اشکالی داره عزیزم دوتا ماسک بزن با فاصله اگه برادر خودت هم‌میومد از شهرستان تاپیک میزدی برم یا ن ...

درمورد استارتر نمیدونم  اما بعضی خانواده شوهرا از گرگ بدترن 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم

دیدن خونوادم نرفتم به خاطر کرونا هروقت زنگ زدن گفتم میترسم شدیدا بدنم ضعیف شده میترسم

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
2051