2726
عنوان

اینکه وقتی ببینیش از هیجان و دلتنگی دلت بخواد فریاد بزنی یا بپری ...

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 24 پست
نه اونی که عاشق نیست میتونه بذاره بره ولی اونی که عاشقه واقعا اذیت میشه

چه جوری بذاره بره واقعا نه جایی هس که بره نه کسی که حمایتش کنه

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه واقعا تجربه خودم  الان من عاشق شوهرم نیستم صبح اومد ابراز علاقه و محبت  واقعا خودم زجر ...

همه دل رحم  نیستن

دیدم کسایی رو که سواستفاده مالی یا احساسی کردن

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
چه جوری بذاره بره واقعا نه جایی هس که بره نه کسی که حمایتش کنه

منظورم قبل از ازدواج و توی مرحله آشنایی هست

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2728
نه اونی که عاشق نیست میتونه بذاره بره ولی اونی که عاشقه واقعا اذیت میشه

اگه وارده زندگی نشده باشه میتونه بزاره بره ولی وقتی وارده زتدگی شد نمیتونه...پس اونی که عاشق نیست بیشتر اذیت میشه مجبوره بسوزه وبسازه ...اونی که عاشقه بالاخره به عشقش رسیده دیگه ...الهی همه عشقا دوطرفه باشن

منظورم قبل از ازدواج و توی مرحله آشنایی هست

اها خب بعدش چکار کنه مث چی تو گل کرده باشه چه کنه؟

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
اگه وارده زندگی نشده باشه میتونه بزاره بره ولی وقتی وارده زتدگی شد نمیتونه...پس اونی که عاشق نیست بی ...

اره واقعا حرف دل منو زدی

اونی که عاشق نیس من حس میکنم از زجر کشیدن طرف مقابلش که عاشقه لذت میبره😕

نه اینطور نیست اونی که عاشق نیس از عشقه طرفه مقابلش چندشش میشه دلش میخواد یجوری خلاص بشه از دسته اون عاشق ...اگه ازدواج کرده باشن واقعا زجراوره برای طرفی که عاشق نیست و اگر ازدواج نکرده باشن خوشبختانه راهه فرار داره....

البته در زیباییه عشق شکی نیست...البته عشقه دو طرفه و واقعی که خیلی خیلی خیلی کم وجود داره حالا دیگه عشقا بیشتر تو خالی هستن و بی دوام

منم یجورایی تجربه کردم بعصی وقتا آدم از دوس داشته شدنه زیاد ازحد رنج میبره  حالا بعضیا مسخره ...

اره چون تو شرایطش نیستن خیلی سخته