2157
2106

واقعا عشق قشنگه اما دو طرفش قشنگه یک طرفه عذابه 

مثل این میمونه تو عاشق مادرت باشی خیلی وابسته ی مادرت باشی و مادرت ولت کنه بره و هیچ وقت دوست نداشته باشه یا بچه ی نا خواسته باشی 

حس بدی هست عشق یک طرفه دعا کنین دو طرفه بشن عشق های یک طرفه 

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
عشق ک وجود نداره ی اختلال هورمونیه ک بعد ی مدت از بین میره😐

وجود داره

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸
پس اون زن و شوهرایی که ۴۰ سال با عشق کنار هم وامیستن چه اختلال هورمونی لامصبی دارن‌    

بعد  از ازدواج پایبند به بچه و زندگی مستقلی و اینا میشن

صرفا عشق نیست

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2050
پس اون زن و شوهرایی که ۴۰ سال با عشق کنار هم وامیستن چه اختلال هورمونی لامصبی دارن‌    

اونا بخاطر بچهاشون موندن ک شوهرشون بدن 

ولی از نظر من اصن وجود نداره و مزخرفه و دلم نمیخاد هیچوقت درگیرش شم😐

عجب اینکه تو چیزی رو تجربه نکردی و بهش اعتقاد نداری یا رابطه ی بی سرانجامی داشتی معنیش این نیس که ا ...

باشه تو عاشق🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چرا بهت بر میخوره عاشق دلخسته😆

اره واقعا ولی تو یطرفه ها اونی که عاشق نیس بیشتر اذیت میشه

نه

اونی که عاشق نیست میتونه بذاره بره ولی اونی که عاشقه واقعا اذیت میشه

امير مؤمنان علي (ع) در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است» واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
2143
نه واقعا تجربه خودم  الان من عاشق شوهرم نیستم صبح اومد ابراز علاقه و محبت  واقعا خودم زجر ...

همه دل رحم  نیستن

دیدم کسایی رو که سواستفاده مالی یا احساسی کردن

چه جوری بذاره بره واقعا نه جایی هس که بره نه کسی که حمایتش کنه

منظورم قبل از ازدواج و توی مرحله آشنایی هست

امير مؤمنان علي (ع) در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است» واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
نه اونی که عاشق نیست میتونه بذاره بره ولی اونی که عاشقه واقعا اذیت میشه

اگه وارده زندگی نشده باشه میتونه بزاره بره ولی وقتی وارده زتدگی شد نمیتونه...پس اونی که عاشق نیست بیشتر اذیت میشه مجبوره بسوزه وبسازه ...اونی که عاشقه بالاخره به عشقش رسیده دیگه ...الهی همه عشقا دوطرفه باشن

2051