2410
2553
عنوان

دارم میمیرم از استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 69 پست

ازمایشات چیه پرولاکتین اینا باشه باید خوابیده باشی وگرنه ممکنه اشتباه دربیاد فککنم و استرسم تاثیر میزاره رو یسری ازمایشا 

ازمایش دادن اصلا مثل امپول زدن نیس فقط سراو بچرخون نگاه نکن دارن میزنن ریلکس بشین یا با هندزفری آهنگ گوش بده اون موقع حواستو پرت کن

دیگه رد داری. امپول خالی که میخوان خون بگیرن که درد نداره.ما قبلا تو رخش اطفالم بودبم بعصیا بچه ها ...

وای

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمایشات چیه پرولاکتین اینا باشه باید خوابیده باشی وگرنه ممکنه اشتباه دربیاد فککنم و استرسم تاثیر می ...

ازمایش کامل نوشتن برام قند چرب کم خونی کلیه برا بی حالیم و ریزش موهام نوشتن😢😢نتونستم بخواب دیشب ده خوابیدم ۲ بیدار شدم دیگه تالان بیدارم از استرس

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘
2720
کرونا که هرروز سرم تازه دور نافمم زدم سزارین تو کمرم زدم الانم سالم دارم زندگی میکنم 

من از دردش میترسم 😦😢ازسوزن سوزن کابوس منه

دستتو نگاه نکن وقتی ک برات میزنه شل کن دستتم  من داخل یک روز شیش بار ازمایش دادم 😂😂🤭تا ۲۴سا ...

😭😭😭😭😭

اگرم دیگه بهم ریختی بنداز برا یه روز دیگه ازمایشو بشین ریلکس کن خودتو اماده کن بگو میخوام این سری خودم داوطلبانه برم سراغش نزارم همچین چیزی بهم بریزتم  منم یه زمانی میترسیدم یبار رفتم گفتم من دیگه بچه نیستم باید بتونم با اینکه از درون استرس داشتم خیلی با اعتماد بنفس دستمو بردم جلو به خودت امادگی ذهنی بده باهاش مقابله کنی 

2714
اگرم دیگه بهم ریختی بنداز برا یه روز دیگه ازمایشو بشین ریلکس کن خودتو اماده کن بگو میخوام این سری خو ...

الان بخاطر نخابیدم بهشون بگم؟

ازمایش کامل نوشتن برام قند چرب کم خونی کلیه برا بی حالیم و ریزش موهام نوشتن😢😢نتونستم بخواب دیشب ده ...

خوب باید برا ازمایش هرمونی کامل خوابیده باشی وگرنه اشتباه میشه.

استرسم نباید داشته باشی.

اگه میدونی بذار فردا برو

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوب باید برا ازمایش هرمونی کامل خوابیده باشی وگرنه اشتباه میشه. استرسم نباید داشته باشی. اگه میدون ...

اره بهشون میگم فردا😢اول میگم که نخوابیدم  اگه گفتن نمیشه ک برا فردا

اره بهشون میگم فردا😢اول میگم که نخوابیدم  اگه گفتن نمیشه ک برا فردا

عه ولی فردا تعطیله.

میخوایی برو اونجا بگو ببین چی میگن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706