2737
2734
عنوان

رتبه کشوریش شده۶۰۰۰قبول شده بعد من که کشوری شدم ۴۰۰۰نشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 43 پست
بیخیال  اینها فقط رشته هستن و هیچکدوم ضامن موفقیت در آینده نیستن ما هم زمانی دغدغه های شما ر ...

قلبم ادم میشکنه نمیگم اون تلاش نکرد اون زحمت نکشید نوش جونش ولی خب انصاف نیست من رتبه کشوریم و درصدام از اون بهتر شد

به مرگ میگیرن که به تب راضی بشیم انقدر زندگی رو سخت میکنن که غمای دیگه رو فراموش کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خداقوت هم شهری عزیزم  رشته خوبی قبول شدی چکار به اون بنده خدا داری شما اگر اونجا بودی قا ...

من منطقه۲ هستم اون خانم ۳ دتبه کشوری من ۴۰۰۰شد اون خانم ۶۰۰۰ دقیقا چی میشد ۸۰۰۰؟

اره چون خوزستان سهمیه داره

کو سهمیه؟ اون منطقه۳ منطقه محروم حساب میشه ضمنا اون مناطقی که از خوزستان سهمیه دارن خودشون منطقه۳ هستن علاوه بر اون سهمیه گرفتن نه اهواز

اهواز هیچ سهمیه ای نداره

2738

عزیزم باور کن‌ رشته ضامن موفقیت نیست 

من یک روزی حسابداری قبول شدم و مسخره خاص و عام شدم و از نزدیکان شیمی مورد قبول همه 

چقدر به من فخر فروخت ومن چقدر سکوت کردم در حالی که بغل تهران منطقه ٣ بود من تو حداقل امکانات منطقه ٢ 

الان اون ارزو داره موقعیت من داشته باشه هم تو کار هم تو درس هم تو زندگی

خب شما تشریف نیارید شما دعوا خواهرشوهر  جاری مادر شوهر میارید اینجا ما چیزی میگیم؟

من والا مجرد خواهرشوهرو مادر شوهر ندارم که تاپیکشو بزنم.

حالا مام نیاییم تو تاپیکاتون.ادم باید وجدان داشته باشه خودتون برید یه نگاه به تاپیکا بزنید ۹۰ درصدشون مال شما کنکوریاست.

جدای ازینکه اینجا سایت بارداری و خانوادست.سایت سنجش نیست.

ولی تا بود هی تاپیک میزدید چه رشته هایی بزنیم حالا که جوابشم اومده باز دارید تاپیک میزنید؟؟بهتر نیست برید از خانوادتون نظر بخوایید

به نطور خودتون کافی نیست دیگه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
عزیزم باور کن‌ رشته ضامن موفقیت نیست  من یک روزی حسابداری قبول شدم و مسخره خاص و عام شدم و از ...

تاپیک آخرم منم همینو گفتم،خواهر من کتابداری قبول شد دخترخاله هام مهندسی چقد خواهرمو مسخره کردن،الان آبجی من ۱۵ ساله شاغله اونا علاف و بیکار

2706