2733
2734

گل بگیرن سر در این عدالت اموزشی که ازش دم میزنن

بیخ گوش تهران داره زندگی میکنه یه ساعت تا تهران فاصله داره میشه منطقه۳ بعد منه بدبختی که اهوازم تو گرما تو بی ابی تو بدبختی تو بی امکاناتی تو بی برقی دارم زندگی میکنم شدم منطقه۲ بعد اون باید مهندسی شیمی دانشگاه تهران بیاره من پلیمر بعد استوری بزنه واو اولویت دوم قبول شدم 

بعد من کل شبو گریه کنم کووووو انصاف؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتخا#  ب رشته هارو نریزید تو سایت

بسه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

جانم حوجه رو باید اخر پاییز شمرد

بخون درست ...گرایش خوب در ارشد انتخاب کن....بعد اپلای کن برو از ایران و زندگی خوب برای خودت بساز

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2738

بیخیال 

اینها فقط رشته هستن

و هیچکدوم ضامن موفقیت در آینده نیستن

ما هم زمانی دغدغه های شما رو داشتیم

الان به گریه ها و نفرینای اون روزامون میخندیم

در هرچه که هستی سعی کن بهترین باشی این ضامن موفقیته

پروفایل عکس خودم نیست
کاش تموم بشه یا عمر ما و جوونیمون یا اونایی که این بلا رو سر مردم میارن

من خودم زخم خورده این شرایطم

اما دیر جنبیدم حداقل مبتونستم از ایران خودمو خلاص کنم

شما سعی کن نمونی

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
حال الانمو چیکار کنم دلم خونه اتیش گرفتم

اگر رتبه ۶ کشوری بودی و دکتری از مصاحبه رد میشدی...اما نفر ۷۰ با رزومه یک چهارم تو دانشگاه تهران قبول میشد چیکار میکردی؟

این حکایت منه

2706