2410
2553
عنوان

پروسه ی زایمانتون(طبیعی) کلا چند ساعت طول کشید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو روز درد شبیه پریود داشتم دیگه صبح ساعت یازده رفتم بیمارستان یک دخترم بدنیا اومد😍 البته مامام عالی بود کمکم کرد چون نوار قلبش هم خوب نبود با اینکه رحمم بار نشده بود بهم امپول زد و خیلی کمک کرد

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
2720

من سر پسرم از ساعت ۱و ۲ شب دردام شروع شد ۹ صبح رفتم بیمارستان

وقتی رفتم ۸ سانت بودم

دخترم کیسه ابم پاره شد ساعت ۲ شب بدون درد رفتم بیمارستان

۴ ونیم بدنیا اومد

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
تو 2سانت دردات چطور بود؟

تو ۲ سانت دردم زیاد نبود ولی خب من تحمل دردم خیلی پایینه. اما خب در حد ناله بود ولی کاملا بی صدا. میتونی تحمل کنی مطمئنم چون هیشگی از من تو این چیزا کم طاقت تر نیس

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2714
نه از ۶ سانت ناله هام بیشتر شد. بیست دقیقه اخر جیغ بود.

وای من بیست دقیقه آخر جیغ میزدمااا

خواهرم از پشت زایشگاه صدای جیغامو ضبط کرده صدام تا اونجا میرفته 🤣🤣🤣🤣

تازه فک کن من تو زایشگاه تو اتاق دیگه بودم با دربسته خود زایشگاه هم عایق صوتی داره 🤣🤣

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
یعنی تا 8 سانت دردات قابل تحمل بود؟؟؟ ساعت چند زایمان کردی؟

ببین من از تجربم بهت بگم پسرم که خونه موندم آخر سر رفتم خیلییییی زایمانم راحت بود اصلا جیغ نزدم با اینکه ۱۰ ساعت طول کشید ولی خیلییییی اسون بود

سر دخترم کیسه اب پاره شد بهم امپول فشار زدن درسته کلا ۴ ساعت طول کشید ولی اخراش بیمارستانو گذاشته بودم رو سرم🤣🤣

2706