2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
سلام من رتبم ۳۷۳ تراز ۱۰۳۷۰ مازتدران ادبیات فارسی قبول شدم خواهش میکنم دعا کنید با کانامه سبز بتونم ...

اونو که میتونی.ولی بیشتر تحقیق کن ببین معلمی بهتره یا حقوق بخونی و بعدش دنبال کار باشی

درخواست رفع محرومیت بدم قبول میکنن؟

آره بده احتمال زیاد قبول کنن ولی سریع درخواست بده

تصمیم گرفتم از این به بعد اینجا به جز استارتر نه کسی رو  ریپلای کنم نه ریپلای جواب بدم مگر واسه سوال یا حرف خاص🙅 والا کی حوصله داره با کسی بحث کنی که نمیدونی کیه و چیه و سوادش چقدره 🤦اینو تو امضام نوشتم که یادم بمونه و الکی بحث نکنم 😍🥴

من رتبه ام ۶۴۶ تراز ۹۸۶۲ مازندران ادبیات فارسی قبول شدم

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈چه باحال گفت استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست...دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️⁩سپاس از تو ای خـــدای‌مـن👑
2050
عه واقعا؟

آره واقعا

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈چه باحال گفت استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست...دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️⁩سپاس از تو ای خـــدای‌مـن👑
2143
گلم میشه بگی از چه کتابایی استفاده کردی؟

برای عربی،ریاضی،فلسفه و منطق از میکرو نقره ای گاج

برای زبان از شهاب اناری(هر چند یه معلم زبان کنکور بهم گفت میکرو طلایی گاج خیلی بهتره)

برای اقتصاد و دینی از خیلی سبز

برای قرابت معنایی و آرایه و دستور از هامون سبطی استفاده کردم.واسه بقیه مباحث کتاب نداشتم.از کنکورهای سال قبل و سوالات سنجش استفاده کردم