2137
2106

رشته مترجمی زبان انگلیسی 

ایول بهش 

خدا خودت کمکم کن 

می ترسم از صبحی دیدم استوریش رو 

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید  کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.در حوالی ما عشق ممنوع ،مغرورم و خاص✌🏻گور بابای هرکی ما رو نخواص 🤟🏻عصاب رو هواس اره اینجوریاس 👌🏻👊🏻با من کل کل نکنید ،قبلم درد می کنه 🙂💛روزای سختی رو گذروندم .ته خط رسیدم اما اینجام فقط می تونم بگم خدا هوای هممون رو داشته باشه 🙂🌈💫🕊️😄🤗

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
چرا بترسی 

چون هرکسی به آرزویش داره می رسه

خدا کنه منم برسم 

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید  کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.در حوالی ما عشق ممنوع ،مغرورم و خاص✌🏻گور بابای هرکی ما رو نخواص 🤟🏻عصاب رو هواس اره اینجوریاس 👌🏻👊🏻با من کل کل نکنید ،قبلم درد می کنه 🙂💛روزای سختی رو گذروندم .ته خط رسیدم اما اینجام فقط می تونم بگم خدا هوای هممون رو داشته باشه 🙂🌈💫🕊️😄🤗
انشاالله میرسی

ان شاءالله

توکل به خدا

بابا انتخاب رشته هارو جمع کنید از سایت والا خسته شدیم 😣😣😣😣😧😧

والا بخدا.

تا بود هی میگفتن چه رشته های بزنیم حالا که دیگه‌ قبول شدن نمیفهمم تامیک زدن برا چیشونه.والا ادم یه رشته رو قبول میشه.۱۰۰ تا که قبول نمیشه خوب برن ثبت نام کنن.

اه.

حرفم میزنی میگن سایت عمومی دلمون میخوان سرتون به کار خودتون باشه

2050
گفتم حالا چه رشته ای قبول شده 😐😐

سلام کوهستان خانوم خوبین؟خوشین؟من دنبال کننده ت بودم تا که یه روز گمت کردم...خوشحالم که باز دیدمت آخرش بچه تو انداختی؟اگه نه الان هزار ماشاالله واسه خودش یه شیرین زبونه؟

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
سلام کوهستان خانوم خوبین؟خوشین؟من دنبال کننده ت بودم تا که یه روز گمت کردم...خوشحالم که باز دیدمت آخ ...

سلام دوست عزیز، شکر خدا شما خوبی؟ نه ننداختمش و الان حدودای ۳ ماهشه 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
سلام دوست عزیز، شکر خدا شما خوبی؟ نه ننداختمش و الان حدودای ۳ ماهشه 

قربون شما...الهی شکر 😍خوب کاری کردین ...خدا بهتون ببخشتش و عاقبت بخیر بشن🌹

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚