2726
عنوان

سرکار برم یا نرم؟

754 بازدید | 30 پست

سلام. من دو تا بچه دارم. مستاجریم در آمد شوهرم ماهی ۴ میلیونه. دیروز کار پیدا کردم تو شهرک خودمون که روزی ۴ ساعت برم نظافت خونه و آشپزی. ماهی ۳ میلیون میده. نمیدونم برم یا نه؟ از ساعت ۱ تا ۵ بعدازظهر

مدرک و شغل همسرت چیه؟ اگه دوست داری بگو 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

خوبه برو 

کاش برا منم همچین کاری با این حقوق پیدا میشد

گرچه بعد زایمان تا مدتها نمیتونم بچه رو ول کنم برم سرکار😓

فقط خدا به دادم برسه با دوتا بچه بی سرپناه و بی کس😣

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
دیپلم. راننده تو شرکت

خدا بهشون سلامتی بده . شوهر بیعرضه من زندگیمو جهنم کرده با لیسانس حقوقش ۳ بود بدون اینکه برام خرجی کنه منتم سرم میذاشت تحفه. الانم زورش میاد کار کنه به مفت خوری و عیاشی مثل ننش عادت کرده 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706