2157
2106

سلام من از ی پسر تو اشناها خوشم میاد حالا دقیق یادم نیست قبل از اینکه حسم رو به خواهرش بگم بود یا قبلش این اتفاق ها و حرفا رخ دادن

اما من به خواهر پسره گفتم که از داداشت خوشم میاد

حالا ی روز خواهر کوچیکش اومد گفت داداشم به ما راز هاش رو میگه مثلا راز پروانه و یاسمن گفتم پروانه و یاسمن کیا هستن و یعنی چی 

خواهره بهم گفت نمیتونم بگم رازه و ...

حالا من بخاطر حرف کشیدن ازشون ی فکری زد به سرم 

من اسم عمه هام پروانه و یاسمن هستش بخاطر همین به خواهر پسره گفتم درباره ی عمه هام چی شده که نمیدونم و ... بهم بگو وگرنه میرم به عمه هام میگم 

اونم اومد نشست برام تعریف کرد گفت پروانه ی شخصیت خیالی هستش داداشم قبل از خواب تصورش میکنه ی دختر چادری هستش و یاسمن هم یکی از دخترای فامیل هستش که وقتی داداشم ۴ سالش بود از چشمای دختره خیلی خوشش میومد فکر می‌کرد مرواریده و خوشش میومد از چشمای دختره به چشماش دست میزد بچه بودن ما هم مسخرش میکنیم تا الان ...

حالا به نظرتون داداشش دوست دختراش اسمشون این بوده و دختره بهم دروغ گفت یا نه حقیقت رو گفته ؟!

دختره پیچوندتت

مطمئن باش دوس دختراش بوده 😆😆😆

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

خب دوست دختراش باشن ب تو‌چ ربطی داره خودتو داغون نکن تجربه خودمو دارم بهت میگم بعدا روش تو‌روت باز‌میشع‌حالا باز خودت میدونی

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2143
اگه باور میکردم که تاپیک نمیزدم  به نظرت این راز درباره ی چیه که اسم دوتا دختر توش هست...؟! ح ...

میگم شاید مثلاً  پسره پروانه رو دوس داشته و خواهر پروانه هم به پسره علاقه داشته یه همچین چیزی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نظرت چیه یعنی رازی که گفت چیه دوست دختر داره یا چی؟ پسره هم از اسم پروانه خوشش میاد خیلی...

بپرس ازش ما هرچی میخایم بگیم

شاید عشق اولشه و انقد یادشع و عاشقشه

شاید خیالشه

شاید دو دختر قبلش

🤤❤عشقای مامان دلارا ودلارام و اروین و ارمین 🥺💜مامان دورتون بگردع
خب دوست دختراش باشن ب تو‌چ ربطی داره خودتو داغون نکن تجربه خودمو دارم بهت میگم بعدا روش تو‌روت باز‌م ...

خب من دوسش دارم و خیلی برای اینکه بهم توجه کنه یا ... تلاش کردم اما اون اصلا بهم اهمیت هم نداد خب اگه قبلا دوست دختر داشته چه فرقی داره چرا حتی به من محل نمیده وقتی من دوسش دارم ...!

بپرس ازش ما هرچی میخایم بگیم شاید عشق اولشه و انقد یادشع و عاشقشه شاید خیالشه شاید دو دختر قبلش

نمیدونم اخه نمیتونم بپرسم منو دست به سر کرد گولم زد و چون که فکر کردم دروغ نمیگه اولش باور کردم الان فهمیدم بعد از ی مدت ...

1718