2733
2734
عنوان

ماندگاریش چقدره؟

111 بازدید | 16 پست

شیر گاو داغ کردم ریختم تو پستونک منتظرم بیدار شه دخترم.چند دقه یا چند ساعت میشه نگهش دارم تو دمای اتاق.خیلی داغش نکردم درحدی که بتونه بخوره

خب بذار تو یخچال

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا برم باز گرم کنم از خواب پا میشه کلا میخوام زود بدم دستش بیدار نشه😐

اهان عادت داره به داغ؟  چون من سرد میدادم میخورد اصلا داغ نمیکردم 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
دل درد میگیره که ...

ن من با موز میکس میکردم تو پستونک میدادم میخورد.  تا هفت سالگی پستونک ازش نگرفتم😏😏😏 گفتم ولش کن هرحور دوست داره بخوره.  بعد دیگه خودش بزرگ شد گفت نمیخوام . کلا اذیتش نکنی برای پستونک گرفتن

2738

شیر خام رو باید حسابی بجوشونی بزاری یخچال هروقت خواستی گرم کنی. تو دمای اتاق بعد گرم کردن ۳ساعت اگر اتاق تون خیلی گرم نیست. میگم خیلی گرم چون من شوهرم دیشب کولر خاموش کرده بیدارشدم خیس عرق بودیم با بچه ها .میگه من سردمه .بگذریم نهایت۳ساعت

ن من با موز میکس میکردم تو پستونک میدادم میخورد.  تا هفت سالگی پستونک ازش نگرفتم😏😏😏 گفتم ولش ...

تازه عادتش دادم به پستونک یه سال و نیمشه و خودم الان باردارم برا همین از شیر گرفتمش

شیر خام رو باید حسابی بجوشونی بزاری یخچال هروقت خواستی گرم کنی. تو دمای اتاق بعد گرم کردن ۳ساعت اگر ...

اره 20 که جوشوندم گذاشتم یخچال.ما که انقد یخ زدیم از سرما دیگه دیروز عصر شوفاژارو روشن کردیم

تازه عادتش دادم به پستونک یه سال و نیمشه و خودم الان باردارم برا همین از شیر گرفتمش

خوب کردی ولی بعدا پستونک رو ازش زود نگیر بچه عصبی میشه.  شبر موز خیلی مقویه بهتر از شیر خالیه.  میکس کن بده بهش هم سیر میشه هم مقویه

2706