2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده

381 بازدید | 43 پست

فقط دارم گریه میکنم ...زندگیم جهنمه دیگه بریدم ...از زندگی سیرم حالم بهم میخوره از همه چی 

برام دعا کنید لطفاً 🧡

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارم زودی حال‌دلت‌خوب خوب شه🥺🤲

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

سالی که نکوست از بهار ش پیداست   روزی که نکوست ز صبحش پیداست...

مشکلات که همیشه هست   فقط  کوچیک و بزرگ میشن  ...پس   بیخیال  چیزط که همیشه هست...اول صبحی  انرژی تو  خراب نکن...پنجره رو وا کن  یه هوای تازه رو نفس بکش ...زیر کتری  روشن کن...یه چایی  داغ  تو ی  هوای خنک  یه  بله نکن و پنیر  و  چای و نبات...عجیب میچسبه...😊

منم😭

😭 از ساعت چهار. از خواب پریدم ..فکر و خیال نمی‌ذاره بخوابم همش گریه ..

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
2738

به نظر میاد شرایط سختی داری گاهی اینجوری میشه یه وقتایی آدم انتظار نداره اما اتفاق هایی میافته که خوب نیست ولی مثه طوفان هایی در نظر بگیر که پایدار نیستند و تموم میشن و روزهای روشن و آروم در راهند ... 

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
میتونم بپرسم چرا عزیزم؟ چی شده؟ 

اینکه هیچوقت نتونی حرف دلتو بزنی اینکه یه شوهر زورگو داشته باشی همش سرحوب بشی ..پر از عقده باشی ...زندگی باب میلت نباشه ...

درسو دانشگاهت رو هوا باشه ...و کلی مشکل دیگه ..

ازت یه آدم عصبی میسازه ..

خ

وای بخدا منم از۴بیدارم داغونم کاش خدا بکشتم راحتم کنه😭

اخه چرا؟ میدونید این حرفا لحظه ایه

من خودم خیلی اینجوری شدم

میگن هرروز ک بیدار میشید ده تا از نعمت هایی ک خدا داده رو ب یاد بیارید نعمت چشم سالم گوش سالم بعد میبینی غرق در نعمتی 

خدای مهربون ما آدمها رو طوری خلق کرده که اگر خودمون بخوایم تو بدترین شرایط میتونیم خودمون حال خودمون رو خوب کنیم

به خاطر هر اتفاقی اگر ناراحتی بدون که بزرگی گفته میگذره

خوبی روزگار اینه که میگذره 

تو فکر کن آینده چقدر اتفاقات خوب منتظرته که خنده از ته دل رو به لبت میاره

آسمون که همیشه ابری نمیمونه

اخه چرا؟ میدونید این حرفا لحظه ایه من خودم خیلی اینجوری شدم میگن هرروز ک بیدار میشید ده تا از نعمت ...

سه ساله دارم کنمور میدم هیچی به هیچی یه مشت فک و فامیل و همسایه فضول داریم انقدددد سرکوفت تیکه کنایه میزنن ک حونی برام نمونده😓

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
2706