2733
2739
عنوان

🖤▪️علامه حسن زاده آملی به لقاالله پیوست...

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 30 پست
خیلی دلم میخواست یه بار برم پیشش نشد بخاطر کرونا  لعنت به زندگی جهنمی من. کاش یکی بود یه راه ...

من اصلا نمیشناختمشون اما خوابشون رو دیدم و شناختم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
من اصلا نمیشناختمشون اما خوابشون رو دیدم و شناختم

خوشبحالت . من خیلی بدبختم یا خیلی خنگم که نمیدونم برای زندگیم باید چیکار کنم حتی خواب هم نمیبینم بفهمم. میخواستم بعدا برم پیششون که امروز این خبرو دیدم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استغفرالله

عارف و فیلسوف بزرگی بودن

بکی از بهتربن های روزگار

که اهل دنیا نبود

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2728
خوشبحالت . من خیلی بدبختم یا خیلی خنگم که نمیدونم برای زندگیم باید چیکار کنم حتی خواب هم نمیبینم بفه ...

کاش منم از نزدیک میدیدمشون  

🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
بچه ها منم این قدر این دنیا بهم سخت گرفته دیگه احساس میکنم از خدا بدم میاد نمیتونم نماز بخونم یک راه ...

کلیپ های استاد پناهیان در مورد نماز رو ببین.منم الان داشتم میدیدم.خیلی تاثیر گذاره.

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2738

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
روحشون شاد یه کتاب الهی نامه ازشون دارم

الهی نامشون بسیار زیباست👌🖤

روحشون تو ملکوته

خوشابحالش منم واقعا دوستشون داشتم 

ندیده بودمشون وخیلی ازشون شنیده بودم خوشا به سعادتشون هم این دنیا عزیز بودن هم اون دنیا عزیز هستن

تسلیت میگم به تمان کسانی که دوستشان داشتن 

ممنوک که خبر دادین 

شوکه شدم 

روحشون تو ملکوته خوشابحالش منم واقعا دوستشون داشتم  ندیده بودمشون وخیلی ازشون شنیده بودم خوشا ...

زنده باشی عزیزم...منم بشما تسلیت میگم بزرگوار

🌹🖤

زنده باشی عزیزم...منم بشما تسلیت میگم بزرگوار  🌹🖤

منکه خیلی ناراحت شدم    بزرگترین آرزوم بود برم ببینمشون  حیف خدا خیر وبرکت این عالم از سرمون کم نکنه 

جاشون بهشت برین 

با  امام حسین  وشهدا محشور بشن 

2706