2726
عنوان

رتبه خواهرم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 53 پست

بیخیال من معلمم..روزی صدبار به غلط کردن می افتم...حقوق کم ..سیستم ضعیف آموزشی ، اولیا روانی و پرتوقع ، مدیر و معاون پر مدعا...بیمارانی توی اداره که هر روز یه طرح سر معلم بیچاره پیاده می کنن.... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیخیال من معلمم..روزی صدبار به غلط کردن می افتم...حقوق کم ..سیستم ضعیف آموزشی ، اولیا روانی و پرتوقع ...

خودشم دیروز همش میگف من مشاوره دوست دارم فرهنگیان چون هرکی میرسه داره زنگش میزنه میره خونه پدرم ک معلم شدی معلم شدی؟ میگ بعد مردم میگن عرضه نداشت

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
تا ارشد حتما باید بخونه ک بره این‌مراکز؟

بله، بعد ارشد 300 ساعت کارگاه و دوره ی سوپروایزری میره و بعد مشغول میشه ان شاالله، روانشناسی و مشاوره خیلی زود به درآمد نمیرسه تلاش زیاد میخواد اما عاقبتش بهتر از دبیریه، همسر من با بیست سال سابقه کار و اینکه معلم برتر ناحیه هستن، و ساعت کارشون بیشتره درآمدشون از من کمتره، دبیری چیزی نداره که اینقدر جوونا دنبالشن،

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
شاید می خواس بیاد خواستگاری

نه پسزش ابتداییع🤣

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
معلمی مگه عرضه میخواد؟؟ برو ببین با چه رتبه های داغونی معلم شدن...

متاسفانه تو روستا محل زندکی خواهرم حرف مفت زیاده

2706