2703
2553

ممنون میشم بگین مدرسه اش چی بودع و ایا کلاس میرفته یا نه 

من خودم امسال ۲۹ هزار اوردم ولی میخوام واقعا بشینم بخونم امسال ولی هزینه کلاس ندارم فقط کتاب تستی دارم و ازمون میرم و مشاور دارم 

کسی بوده ینی با این شرایط ؟؟

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشترشو داری کلاس لازم نیست شما فقط تلاش لازم داری  فقط تلاشتو زیاد کن وسطها تنبلی نکن مخصوصا زمستان که آدم دل سرد میشه سعی کن روحیتو حفظ کنی ان شالله قبول میشی

2456

من حوصله کلاسا رو ندارم و خودم دارم با روزی هشت ساعت میخونم کتابای خیلی سبز رو…تازه رشتمم انسانیه میخوام کنکور تجربی بدم…دوست دارم مامایی قبول شم خداکنه قبول شم

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
من حوصله کلاسا رو ندارم و خودم دارم با روزی هشت ساعت میخونم کتابای خیلی سبز رو…تازه رشتمم انسانیه می ...

منم بلوچم😍😂 رشتمم انسانیه اگه کلاس بود میرفتم ولی شهر ما کلاس و اینا نداره میخوام خودم بخونم حداقل فرهنگیان چابهار بیارم😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
منم بلوچم😍😂 رشتمم انسانیه اگه کلاس بود میرفتم ولی شهر ما کلاس و اینا نداره میخوام خودم بخونم حداقل ...

من میخوام حداقل مامایی آزاد بیارم😂

من میخوام حداقل مامایی آزاد بیارم😂

من چون میدونم کار دیگه ای جز معلمی و دبیری و اینا نمیدارن انجام بدم به همین قانعم بابام وقتی میخواد سر به سرم بذاره میگه درست رو بخون مامابی قبول شی میگم من که انسانیم😂😂😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2714
من چون میدونم کار دیگه ای جز معلمی و دبیری و اینا نمیدارن انجام بدم به همین قانعم بابام وقتی میخواد ...

😂😂😂😂😂