2410
2553
عنوان

مانتو جلو بسته یا باز ؟!

264 بازدید | 19 پست

من عادت ندارم جلو باز بپوشم مذهبی نیستم ولی خب تو جامعه ایران وقتی مانتو جلو باز میپوشی راه میری بدنت نمایان میشه پسرا کلی چیز میز بهت میگن تو خیابون ، نمیدونم شاید تو شهرستان ها اینجوریه یا تو تهرانم هست ؟

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من که ۲تا جلوباز خریدم رفتم براشون دکمه گذاشتم چون با بچه کوچیک جلوباز نمیشد بپوشم البته من زیرسارافونی بلند زیرش میپوشم اما باز ترجیح دادم دکمه بذارم 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نه. نميگن. البته. خب. اينكه يه. سمتش 

از اون ور. با. باد.   برد. اون. سمتش كج. و. كوله. 

اينا هم. خب.  زشت ميكنه. ظاهر رو همين دو دلبه. سمت ها 

رو كنار. هم. جلو. سعي كن. مرتبط. باشخ. البته. من. زيرش 

تاب. نميپوشم. يه. تيشرت. كه. بدن. نما. نباشه. يا. پيراهن سفيد

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
2714
با زیر سارافونی بپوشید

بعضیا که فقط از زیر مانتو تاپ میپوشن جلوشونم باز کلا سینشون دیده میشه من واقن میمونم بعضی وقتا شک میکنم اینجا جمهوری اسلامیه 😅

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 

من کلا با جلوبسته حال میکنم جلو بازم میپوشم ولی کم

اما درکل تا حالا برام مزاحمتی نداشته

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

من خدم جلو باز میپوشم تا حالام کسی چیزی نگفته ولی خیلی بدع هی حواسم باید باشه جلوی مانتوم 

از بسته بدم میاد

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
بعضیا که فقط از زیر مانتو تاپ میپوشن جلوشونم باز کلا سینشون دیده میشه من واقن میمونم بعضی وقتا شک می ...

اونا ک دیگ قشنگ راحتن من دیدم کوتاه تر پوشیدن تاپو جوری ک چاکشون ملوم میشد😐

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2706