2733
2734
عنوان

روانشناسی آزاد و پیام نور آوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پردیس ها جزء دانشگاه ازاد نیست جزء دانشگاه دولتیه

چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا

یه پردیس داریم که غیرانتفاعیه 

یکیشم که فرهنگیاناست که دولتی، بورسیه س میشه گف

چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا یه پردیس داریم که غیرانتفاعیه  یکیشم که فرهنگیاناست که دولتی، ...

عزیزم پردیس دانشگاه تهران پردیس دانشگاه شیراز پردیس علامه 

اینا همه جزء دانشگاه دولتیه که شهریه دارند دانشگاه های ازاد پردیس ندارن دانشگاه غیرانتفاعی هم پردیس نداره

من خودم دانشجوی پردیس بودم 

قیمه ها هم تو ماستا نریختم

چرا پشت کنکور نمیمونید؟

گفتنش واسه شما آسونه🙃

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2738
خب من خودم موندم که میگم

خب قطعا توانایی و محیطی که شما توش درس میخونی ممکنه مثل من نباشه شرایط هر کسی فرق میکنه.

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

من تقریبا ۸سال پیش لیسانس  روان شناسی از پیام نور گرفتم.ولی هیچ جا ازم نپرسیدن آزاد یا پیام نور..در کل فرقی نداره و هردو مدرکش کاملا معتبره.الانم مشغولم و کارم هم مرتبط با رشتمه..در کل راضی ام.

2706