2737
2734

خیلی حالتون بد شد یا مثلا یه تب ساده بود ؟ 

من میترسم استرا بزنم😢

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
مامانم زد بعدش سکته کرد به نحوی معجزه اسا زنده شد کامل مرده بود کبود شده بود

ببخشید عزیزم مسخرم میکنی یا جدی میگی ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا مگه من شوخی و مسخره دارم با شما.تجربه مادرمه

ببخشید عزیزم چرا ناراحت میشی فکر کردم چون تایپیک تکراریه اینجوری نوشتید 

شما خودتون چی زدید ؟ پس فکر کنم بیخیال استرا بشم بهتره

ببخشید عزیزم چرا ناراحت میشی فکر کردم چون تایپیک تکراریه اینجوری نوشتید  شما خودتون چی زدید ؟ ...

نه من ۳۱سالمه هنوز نزدم به شدت چشمم ترسیده جرئت ندارم بزنم خصوصا که بدنم ضعیفه کلی مریضی هم دارم

2738
نه من ۳۱سالمه هنوز نزدم به شدت چشمم ترسیده جرئت ندارم بزنم خصوصا که بدنم ضعیفه کلی مریضی هم دارم

منم میترسم نه برای خودم زدم نه مادرم 

از یه جهت میگم سینوفارم بزنم از یه طرفم برای ایمنیش که استرا بیشتره میگم استرا بزنم 

موندم واقعا 

بزنید خانم واکسن خوبیه کاش منم استرازنیکا میزدم

از عوارضش میترسم

من امروز سینوفارم زدم خداروشکر خوب خوبم عالی عالی هیچ مشکلی نبود حتی دستمم درد نگرفت

خداروشکر ❤️

منم میترسم نه برای خودم زدم نه مادرم  از یه جهت میگم سینوفارم بزنم از یه طرفم برای ایمنیش که ا ...

ببین عزیزم هر واکسنی که ادم میزنه باید یکم بدنشو درگیر بکن اگ درگیر نکرد هیچ علاعمی نداشت اصلا معلوم بدرد نمیخوره من خودم از یه دکتر پرسیدم گفت سینوفارم هیچ تاثیری تو کرونا نداره 

2706