2726
عنوان

زیست سلولی مولکولی تهران قبول شدم

440 بازدید | 9 پست

من هیچی نخوندم هیچیم سال بعد نمی خونم برای کنکور اگه بمونم میدونم این رشته تو ایران وضعیت خوبی برای کار نداره باید تلاش کنی اما میشه باز اگه از اطرافیانتون رفتن وضعیت رو بگین تهران نه شهرای دیگه به نظرتون بمونم وقتی افسردگی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای لیسانس خوبه اما ارشد رشته دیگه ای بخون. مثلا علوم آزمایشگاهی یا ژنتیک انسانی وزارت بهداشت 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

من زیست شناسی عمومی خوندم بازار کار صفررر مگه ارشد کلا ی رشته دیگه بخونی وگرنه با لیسانس زیست فقط وقت هدر دادنه کاش هیچوقت لیسانس زیست نمیگرفتم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست