2733
2734
عنوان

عصب کشی

68 بازدید | 11 پست

خانما من دندون هفتمو ۳ روز پیش کشیدم حین کشیدن درد شدیدی داشتم حالا دندون کناریش سوراخ شده همینجور درد میکنه واذیتم دکتر گف باید عصب کشی کنی

سوال من اینه عصب کشی بدتردرد داره یا کشیدن؟

وچیکارکنم حالادردش اروم بگیره😭😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

عصب کشی بیشتر درد داره ولی اصلا دندونی رو که درست میشه بخاطر درد کمتر نکش بعدا پشیمون میشی و نمیتونی جبران کنی درحین کار که بی حسه درد نداره بعدش هم با مسکن کنترل میشه نترس درستش کن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصب کشی بیشتر درد داره ولی اصلا دندونی رو که درست میشه بخاطر درد کمتر نکش بعدا پشیمون میشی و نمیتونی ...

اخه درحین کار ک داشت میکشید من خیلی درد کشیدم

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2731
کپسول مفنامیک اسید بخور ،اگه دندون تهی است وآخریه بکش ولی اگه نزدیک جلوییهاست عصبکشی کن ،

خیلی عصب کشی درددارع؟

من عصبکشی کردم اصلا درد زیادی نداره وبی حسی انجام میشه 

اخه من وقتی میکشید درد داشتم خیلی

2738
دندونت عفونت داشته حتما

الانم درد دارم نمیدونم لثمه یااون دندونی ک عصب کشی میخاد صبح میخام برم دگزابزنم بلکه دردش بخوابه

اخه درحین کار ک داشت میکشید من خیلی درد کشیدم

حتما ریشه دندونت محکم بوده یا درد دندون کناریش هم میزده به این یکی 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
الانم درد دارم نمیدونم لثمه یااون دندونی ک عصب کشی میخاد صبح میخام برم دگزابزنم بلکه دردش بخوابه

دگزا چیه ،مفنامیک اسید یه کپسوله مخصوص دندون درده میخوری یه ربع بعدش تاثیرمیکنه 

دگزا چیه ،مفنامیک اسید یه کپسوله مخصوص دندون درده میخوری یه ربع بعدش تاثیرمیکنه 

خوردم ارومم نمیکنه دیگ اشکم دراومد ازدرد ۳ روزه دارم فقط دردمیکشم