2737
2739
عنوان

یه راه کار برای حاجت دارا

242 بازدید | 22 پست

دوستان این راهکاری ک میگم تضمینیه کامل 

فقط برای منم دعا کنید 

اینو اگه لیاقتش رو پیش خدا داشته باشید میتونید انجام بدید 

ولی اگ بتونید مطمننن قبول میشه حاجتتون یا آرزوهاتون 

فقط باید اعتقاد داشت 

اول اینکه ی دوره هفت روزه داره 

باید هفت روز پاشی تا اذان گفت نماز صبح بخونی 

و توی سجده آخر هرچی از خدا میخای بگی بعد ادامه نمازتو بخونی بعد نماز بدون اینکه حرف اضافی بزنی یا تکون بخوری از جات یا به جایی نگاه کنی یه تسبیح باید برداری یه دور تسبیح یعنی ۱۰۰ مرتبه سوره توحید رو بخونی و در آخر هم خاستت رو باز بخای 

باید هفت روز پشت سرهم انجام بشه 

وگرنه جواب نمیده و کلا هم ۳۰ دقیقه بعد اذان وقت دارید

ببخشید طولانی شد 

من خودم یک سال تلاش کردم تا تونستم اسمش تکنیک طلوع هست 

سوالی بود در خدمتم 

ممنون میشم پر بازدید کنید

بیایید دوستای خوبی برای هم باشیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برام دعا کنین؟ نای هیچی و هیچکاری رو ندارم کم آوردم 😭 دلمو خون کردن دوتا حروم لقمه😭

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2728
میشه برام دعا کنین؟ نای هیچی و هیچکاری رو ندارم کم آوردم 😭 دلمو خون کردن دوتا حروم لقمه😭

ایشالله به حق علی مشکلتون حل میشه 

امید تو از دست نده

ایشالله به حق علی مشکلتون حل میشه  امید تو از دست نده

خدا از دهنت بشنوه 😭 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
بله صد در صد و خیلی های دیگ جواب گرفتن

شاید امشب قسمت من بوده یهو نصف شب از خواب بیدار بشم و بیام نی نی سایت و تایپیک شمارو ببینم کاش منم حاجت بگیرم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
شاید امشب قسمت من بوده یهو نصف شب از خواب بیدار بشم و بیام نی نی سایت و تایپیک شمارو ببینم کاش منم ح ...

انشالله .شما یک هفته این کارو بکن بعد بشین و نتیجه رو ببین و ایمان داشته باش 

2706