2726
عنوان

خانواده شوهر خیلی خوبن

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 36 پست
اره مادرشوهر باید عروسشو مثل دختر خودش دوس داشته باشه باید واسه خوشبختی پسرش تلاش کنه برعکس مادرشوهر ...

فازشون معلوم نیس دقیقا 

ادم ب مادر بودنشون شک میکنه واقعا 

واقعا خدا ازشون نگذره  بخدا درک میکنم منم بچه خانواده ایی بودم ک سر مادرم هر بلایی اوردن ،تا پ ...

دقیقا همینه بی وجدان نمیدونم چه لقمه حرومی خوردن اینقدر بد ذات شدن. باز امشب یه از خدا بیخبر تو همین سایت میگفت افکارتون مسخرست و مادر مقدسه . انگار هرکی زاییده مقدسه نمیفهمن بعضیا لایق اسم مادر نیستن 😔 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس بنده خدا خوبه ولی زود تحت تاثیر دیگران قرار میگیره حتما ی جا ی کسایی بهش فشار مبارن یا پرش میکنن

شک نکن اکثرا دو رو هستن دیگه شناختمشون وگرنه خودش زن بدی نیست هرچند سختیم زیاد کشیده 4تا بچه رو خودش بزرگ کرده از شوهرش تو اوج جوونی جدا شده

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️
2728
دقیقا همینه بی وجدان نمیدونم چه لقمه حرومی خوردن اینقدر بد ذات شدن. باز امشب یه از خدا بیخبر تو همین ...

هر مادری مقدس نیس 

ساییدنو همه بلند بعضیا فقط بچه میارن و بادستای خودشون قشنگ زندگی بچه اشو ب گند میکشند 

واقعا فاز اونی ک گفته افکارتونو قبول ندارمو درک نمیکنم

من هیچوقت ب شخصه کسایی ک اشک مادرمو در اوردن وزندگی رو ب کاممون زهر کردنو نمیبخشم درسته ک مادربزرگمه ولی اون خوشی رو از زندگیمون گرفت دنبال زن برا بابام بود ،کلا حسود بودن این میدیدن بابام پولشو خرج ما میکنه اتیش میگرفتن 

من ی هفته هست ارامش دارم..نه مادرسوهر نه جاری کلا ادتباطمون قطع شده..حالاجاریم خواهرمه ولی چنان کار ...

از خواهر ادم اخه....

واقعا درد داره دوری از این ادما منفعت بوده وهست همیشه 

هر مادری مقدس نیس  ساییدنو همه بلند بعضیا فقط بچه میارن و بادستای خودشون قشنگ زندگی بچه اشو ب ...

دقیقا یه از خدا بیخبر امشب خیلی بد دلمو سوزوند با قضاوتای بیخودش. من انقدر صبوری کردم ریختم تو خودم احترام گذاشتم همه دخالتا و دعواهارو تحمل کردم. ننش پسرشو شیر کرد انداخت به جونم بازم به روی اون حروم لقمه نیاوردم هیچی نگفتم چون میدونستم بلانسبته شما خیلی از مردم عقل و شعور ندارن بتونن تشخیص بدن حق با کیه نخواستم بشه آش نخورده و دهن سوخته.  اما امشب با یه بیفرهنگی برخورد کردم که فکر کرد همه عروسا شرایطشون مثل خودشه و هرکی حرفی میزنه مشکل از خودشه  چون عروس آدم نیست ولی اون ننه فولادزره مقدسه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
از خواهر ادم اخه.... واقعا درد داره دوری از این ادما منفعت بوده وهست همیشه 

خواهرم یکم بی عقله مادرشوهرمم بین هممون رو خراب کرد..چرا؟واقعا فک میکنی چرا؟

چون ک ما مستاجریم جاب جا شدیم با هزارتا قرض پول جور کردیم 2 ماهم شوهرم بیکار بود پول خوردوخوراکم پدرم میداد بعد خانم ناراحت شده چرا ماشین نمیگیرین بیاین ب من سر بزنبن😒حالا جلو خودش النگو هامو دادم فروختن برام..شروع کرد زنگ زدن ب دامادمون ک پسرشه و خواهرم ایقدر گفت و گفت هی گفت ب خواهرم برو برسون بهش ک رابطه ها کلا خراب شد..1 ماه دعوا داشتیم کلا سر این ک پول نداشیم و خانم میگفت قرض میکردین میومدین ب من سر میزدین حالا از کی قرض کنیم😐هیچ کمکی هم ب ما نمیکنن کلا..

خوش بحالت که خانواده باشعوری داره شوهرت خانواده شوهر من هرکی جدا شه یا مشکل داشته باشه توی زندگی مش ...

واقعا چرا باید از تنهایی ناراحت باشیم؟؟

اگر خودمونو بیشتر سرگرم کنیم کمتر بهش فکر میکنیم

فیلم ببینید کلاس برید دور دور کنید

از تنهایی ناراحت نیستیم ازینکه هیچ گونه حمایتی نداریم در فشاریم. آدم نیاز داره خانوادش پشتش باشن. در ...

میفهمم چی میگی عزیزم ماهم قطع رابطه کردیم 

میفهمم چه حسی داره و چقدر سخته 

ماهم گاهی غمگین میشیم ولی چ باید کرد 

اونا ک عوض نمیشن 

مجبوریم باهاش کنار بیاییم تا کمتر اعصابمون خورد بشه

واسه همینم دقیقا باید زندگیمونو یه جوری پیش ببریم ک شوهرامون کمتر ب این موضوع فکر کنن و ناراحت بشن

توام مادرشوهرت روانیه مث مال من؟ خداروشکر تونستیم قط رابطه کنیم لااقل با این مریضا

😂اگر تاپیک های قبلمو بخونی میبینی😂 تازه توشون ابرو داری کردم

ببین مال من چیه ک یبار دخترش تو عقد ب شوهرم گفته عروسی کردی دست زنتو بگیر برو این بدبختت نکنه

اخ .. خیلی شبیه مال منه خانواده شوهرت ...  اره چاره نداریم عزیزم تا میتونیم بلید فاصله بگیریم ...

دقیقا منم خیلی امتحان کردم واقعا بیمارن 

این چیزیه ک پسر خودشون میگه 

میگه اینا بیمارن !!!! من اول فکر میکردم‌با‌محبت‌میشه ولی نمیشد و‌روز ب روز پررو تر شدن

الانم ب شوهرم گفتم تو برو هر وقت خواستی ولی من نمیام دیدنشون حالمو بد میکنه

خوب کردی میره میاد شوهرت ؟

ن خدارو شکر از روز اول ک عقد کردیم بدون من نرفته تاحالا

فک کنم دوسالو نیمه ک بدون من نمیره 

همیشه هم تا وقتی من بااونا قهرم اونم قهره 

تامن اشتی نکنم اون محلشون نمیزاره 

البته تو دلش ناراحته مشخصه ولی خودش میگه میدونم تقصیر اوناس

2706