2733
2734
نه اشتباه وارد نکردم میگم چون رتبه ام به نظر خودم نمیخورد به قبولی خیلی از پزشکیا رو پر کردم ولی را ...

خب اگه واقعا مشکل دارین باهاش شاید بتونین بعدا از طریق کارنامه سبز اقدام کنین ولی خب مطمئن نیستم که چی جوریه

مهم نیست شهرش عزیزم مهم اینه ک پزشکی اوردی گلم .. شیرینی رشتت تلخی شهر و میشوره میبره با م رتبه قبول ...

مرسی عزیزم

حالا اگه مشکلی بود باید صبر کنم واسه کارنامه سبز یا الان میتونم درخواست بدم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم😔

من فرهنگیان میخواستم شماچی؟

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2731
2738
ممکنه اینجا ردمون کنن؟  خیلی سخته؟؟

اگه مشکل خاصی داشته باشین خدایی نکرده مثلا بیماری قلبی یا معلولیت ی بیماری ک از کارکردت در اینده کم کنه خدایی نکرده بله ممکنه

البته اگه تشخیص بدن میفرستن دکتر بعد دکتر باید نامه بده ک مشکلی هست یا ن

فدات شم ممنون😍💕

من عاشق رشته شمام االهی که موفق باشی و در این راه بتونی به یه عالمه ادم کمک کنی

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2706