2726

خودم موقع مراسم عروسی کیلو کیلو اکلیل میریختم سرم فکر میکردم خیلی خوشکل میشدم  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

🤣🤣🤣🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مدادگلی و تف میزدم میکشیدم ب لبام ک قرمز شه😐

من شربت پونصدی میگرفتم میمالیدم  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

قورباغه میگرفتم باهاش بازی میکردم😐

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

نوجوون بودم یه بار تو عروسی غریبه تیپ اندی زدم رفتم 😰 یعنی چه فکری پیش خودم کرده بودم؟ چرا مامان و بابام جلومو نگرفتن؟😥 تازه وسط پسرا با اون تیپ ادای اندی رو هم درمیاوردم 🤢

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

سمی بخوای اینکه یه دوره جو میگرفتم فیلم میدیدم چادری میشدم باز یه مدت بلیزشلوار..دوره دبستاناااا🤦‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

بدنم رو پر از اکلیل میکردم دلم میخواست همون موقع آرایش دختر های ۲۰ ساله رو انجام بدن برام یعنی کرم پودر و ... 

الان دیگه اینطور نیستم...

یا با سن خیلی خیلی کمی که داشتم ناخن می چسبوندم 😂

وسط عروسی خانوادگی خیلی می رقصیدم 

فاز غرور برمی‌داشتم  اگه فامیلی که خانوادم باهاشون زیاد خوب نیستن رو میدیدم زیاد محل نمیدادم 

الان اینطور نیستم🤪

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂