2157
2106

خودم موقع مراسم عروسی کیلو کیلو اکلیل میریختم سرم فکر میکردم خیلی خوشکل میشدم  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مدادگلی و تف میزدم میکشیدم ب لبام ک قرمز شه😐

من شربت پونصدی میگرفتم میمالیدم  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2149

قورباغه میگرفتم باهاش بازی میکردم😐

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

نوجوون بودم یه بار تو عروسی غریبه تیپ اندی زدم رفتم 😰 یعنی چه فکری پیش خودم کرده بودم؟ چرا مامان و بابام جلومو نگرفتن؟😥 تازه وسط پسرا با اون تیپ ادای اندی رو هم درمیاوردم 🤢

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

سمی بخوای اینکه یه دوره جو میگرفتم فیلم میدیدم چادری میشدم باز یه مدت بلیزشلوار..دوره دبستاناااا🤦‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

بدنم رو پر از اکلیل میکردم دلم میخواست همون موقع آرایش دختر های ۲۰ ساله رو انجام بدن برام یعنی کرم پودر و ... 

الان دیگه اینطور نیستم...

یا با سن خیلی خیلی کمی که داشتم ناخن می چسبوندم 😂

وسط عروسی خانوادگی خیلی می رقصیدم 

فاز غرور برمی‌داشتم  اگه فامیلی که خانوادم باهاشون زیاد خوب نیستن رو میدیدم زیاد محل نمیدادم 

الان اینطور نیستم🤪

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸
2050