2726
عنوان

بچم با سر افتاده زمین

164 بازدید | 27 پست

بچم 4ماهشه نیم ساعت پیش از تخت با صورت اومد پایین چیزیش نشده هوشیاریش کامله میخنده دست و پا میزنه بازی میکنه رو پیشونیش یه مقدار قرمزه فکر کنم ورم کرده

بخوابه چیزی نمیشه؟ میترسم

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

نه بابا چیش میشه😃

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره بخدا بدتر غصه دارم کرد صبح میبرم از سرش عکس میندازم خدا خیلی رحم کرد خیلیییی رو سرامیک افتاد فرش ...

نترس عزیزم 

چند تا آیت الکرسی بخون هشیار بخواب 

محض اطمینان مراقبش باش 

صبح هم خواستی ببر دکتر

ولی بد به دلت راه نده مطمئن مطمئن باش چیزی نیست

تاریخ عضویتم😅😅
بیدار نموند خوابید من دارم سکته میکنم شوهرم میگه چیزی نیست

ای جونمچجوری نیم ساعت پیش بیدار سد بعد خوابش برد

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
شبا نمیتونه بیدار بمونه به زور بیدار نگهش داشته بودم 

ای عزیزززززممم. چجوری اینطوری عادتش دادی؟ روزا چقدر میخوابه؟؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
شبا نمیتونه بیدار بمونه به زور بیدار نگهش داشته بودم 

خودش میخوابه یا با شیر خوردن و گهواره و اینا؟ 

ای عزیزززززممم. چجوری اینطوری عادتش دادی؟ روزا چقدر میخوابه؟؟ 

از اولش شبا ساعت 10که میشد قسمتی که بود تاریک میکردم شیرشم دم دستم میزاشتم نیفته رو گریه تا بیدار میشد سریع پسونک میزاشتم و زود شیرو درست میکردم باز مبخوابید تو گهواره

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️
2706