2157
2106
عنوان

بارداری و بواسیر

68 بازدید | 14 پست

یبوست گرفتم با عرض معذرت اونهمه هم سفت نبود 

از دیشب ک رفتم دستشویی تا الان ب شدت درد دارم جیگرم درومده نمیتونم بشینم 

یعنی بواسیر گرفتم؟ 

چیکارش کنم 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
دکتر برو

حقیقت خجالت اوره روم نمیشه 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چون بارداری خیلی شرایط حساسیه نمیشه هر کی هر چی گفت بخوری یا انجام بدی به نظرم حتما دکتر برو اون بهت ...

یکم خجالت اوره روم نمیشه 

2149
ن بابا خجالت نداره ک 😐 بگو دکتر یبوست گرفتم شدید تمام

اخه شدید هم نیست من کلا روده هام جذب ندارن یعنی خیلی عادی بود 

شاید شقاق باشه ولی با توجه به اینکه بارداری درنگ نکن فقط برو دکتر چون اگر رسیدگی نکنی هم عود میکن ...

عه جدی  نمیدونستم ممنون 

2050
اخه خجالت نداره بالاخره یه مشکله ک پیش میاد خدایی نکرده برات مشکلی پیش بیاد چی؟؟؟😐 اونوقت از اینکه ...

فردا دارم میرم دکتر عمومی ک برام نسخه سونو بنویسه بگم ؟

یکم خجالت اوره روم نمیشه 

پماد ویکس یا ترموراب بزن اول یکم میسوزه بعد خوبت میکنه 

(( وَأَنتَ‌ لاتَعرِفُ‌ ماذا‌ فَعَلتَ‌ بِقَلبِ‌ المَهدی ))               و شما نِمیدانیدکه با [ قلبِ مهدی ] چه کَردید💔💔لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱                                                  🍀اللهم عجل الولیک الفرج🍀                         حسین جانم ای ڪه میدانی ندارم غیر درگاهت پناهـے...!                                                                            وقتی نویسنده داستان زندگیت خداست دیگه نگران چی هستی؟! 😍♥️
بگو😂

وای فک کن یهو بگه معاینه باید کنم ☹️😂

2087