2137
2106
عنوان

ایین خود واقعیته😂

116 بازدید | 6 پست

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

تازه بابای من ی لول بالا ترشو میزد 

شب داداشم اب میذاشت بالا سرش پامشد میریخت ک صب ها بتونه غر بزنه بهش چرا اینکارو کردی پسر 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
2149

منتها بعضی مواقع باعث قهر شدن شده است😂

این بابای منه 

دوستان از این به بعد دو نفر از کاربری استفاده می‌کنه خواهر کوچیکه تاج سرم خواستن عضو بشن هر کاری کردیم نتوانستیم وارد بشویم😂⁦✌️⁩اول هر تاپیک اگه خودم باشم میگمmahsa اگر آبجی گلم بود می‌نویسهmahia😊❤️ اشتباه نگیرید من ازدواج کردم خواهریه که عاشق شده و خبر ندارع اکه تاپیک عشق و عاشقی زدم من نیستم اجیمه😊⁦❤️⁩خب دیگه چی بگم😒شما رو چند لحظه با تاج سرم آشنا میکنم .خواهرم اینجا سایت عنومیه مردا اکه درخواست دوستی دادن قبول نکن تو تاپیک هاش نرو😐😂حرف می نی یار ها رو کوش من چون اونا عشقای منن و تو حق نداری اذیتشون کنی 😄💃😂🚶👣و یکم توضیح بدم این کلاس ۱۱ و ۱۷ سالشه😂تنهاتون میزارم برید دیگه اع آه😐👣🚶😂
تازه بابای من ی لول بالا ترشو میزد  شب داداشم اب میذاشت بالا سرش پامشد میریخت ک صب ها بتونه غر ...

واا😂😂

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡