2726
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 86 پست

عزیزم از نظر کلی توی مواقعی که اختلافی پیش میاد درست اینه که مرد خونه رو ترک کنه و زن توی خونه بمونه. چون میگن خونه حریم زن هست در این مواقع. و بیرون رفتن مرد هم برای قهر نیست برای اینه که هردوشون فرصت داشته باشند فکر کنن و عاقلانه تصمیم بگیرن. در این شرایط بیرون رفتن زن یعنی قهر کردن زن و از خونه رفتن بدترین استراتژی ممکن هست. همسرتون کار خوبی کرده که خونه رو ترک کرده .ولی دوروزه زیاده 

وزن اولیه۱۰۰ کیلو . هدف اول ۹۷( رسیدم  ) .هدف دوم ۹۲ 
اووو چ خبره😁 تاپیکای قبلم هس  خونه با بچه هام  مجبور شد با مهوناش بزارع بره

نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی فقط اونجا که خودت تو خونه ای و اون رفته قهر خوشم اومد 😆بذار خوب فکراشو بکنه میاد

خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل 

دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکر ...

وقتی حاضر نبود اشتباهش قبول کنه و از حرفش کوتاه نمیومد 

بایدم بزاره بره

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل  دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

فک نکنم کلا قهرکردن رفتن جالب باشه بهتره دعوا کنه ادم بحث کنه و حلش کنه😂😂

حق با تو بوده هیچ ادمی نمیتونه تحمل کنه یک شب تو این کرونا یکی بیاد خونش بمونه چه برسه ۵ شب اهمیت ن ...

انگار شده 😁ولی من کوتاه نمیام خیلی دلگیرم ازش

پربازدید شد لایکم کنید☹🥺🥺🥺صلوات بفرستید یرام☹

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

با زبون بی زبونی گفته کشش نده و گفته ک خوشحالیمونو خراب نکن بقیه رو نگاه کن شکر کن زندگی خوبی داریم بیا آشتی هم کنیم جواب هم زیاد نده و صبور باش😂😂😂

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم
انگار شده 😁ولی من کوتاه نمیام خیلی دلگیرم ازش

تایپیکتو خوندم گلی حق با شماست کاااملا ماشالا ب صبوریت و خانومیت

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

کشش میگ نده نده گلم دنیا دوردزه😔سرجی بود حالا!؟مگ ی خونه نیستین،؟

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
بهش پیامک بده باشه بخشیدمت

اصلا همچین کاری نمیکنم 

من دارم به جدایی فکز میکنم میدونی چرا 

چون احساس بی ارزشی میکنم 

بخاطر پسر داییش حاضر شد به من و بچه هاش پشت کنه 

اشتباه پشت اشتباه 

نمیتونم ببخشمش

عزیزم جوابمو تو تایپیک قبلی ندای

گلم دوستان گفتن حسم درست نبوده

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2706