2726
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 86 پست

عزیزم از نظر کلی توی مواقعی که اختلافی پیش میاد درست اینه که مرد خونه رو ترک کنه و زن توی خونه بمونه. چون میگن خونه حریم زن هست در این مواقع. و بیرون رفتن مرد هم برای قهر نیست برای اینه که هردوشون فرصت داشته باشند فکر کنن و عاقلانه تصمیم بگیرن. در این شرایط بیرون رفتن زن یعنی قهر کردن زن و از خونه رفتن بدترین استراتژی ممکن هست. همسرتون کار خوبی کرده که خونه رو ترک کرده .ولی دوروزه زیاده 

وزن اولیه۱۰۰ کیلو . هدف اول ۹۷( رسیدم  ) .هدف دوم ۹۲ 
اووو چ خبره😁 تاپیکای قبلم هس  خونه با بچه هام  مجبور شد با مهوناش بزارع بره

نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی فقط اونجا که خودت تو خونه ای و اون رفته قهر خوشم اومد 😆بذار خوب فکراشو بکنه میاد

خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل 

دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکر ...

وقتی حاضر نبود اشتباهش قبول کنه و از حرفش کوتاه نمیومد 

بایدم بزاره بره

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل  دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

فک نکنم کلا قهرکردن رفتن جالب باشه بهتره دعوا کنه ادم بحث کنه و حلش کنه😂😂

حق با تو بوده هیچ ادمی نمیتونه تحمل کنه یک شب تو این کرونا یکی بیاد خونش بمونه چه برسه ۵ شب اهمیت ن ...

انگار شده 😁ولی من کوتاه نمیام خیلی دلگیرم ازش

پربازدید شد لایکم کنید☹🥺🥺🥺صلوات بفرستید یرام☹

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

با زبون بی زبونی گفته کشش نده و گفته ک خوشحالیمونو خراب نکن بقیه رو نگاه کن شکر کن زندگی خوبی داریم بیا آشتی هم کنیم جواب هم زیاد نده و صبور باش😂😂😂

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم
انگار شده 😁ولی من کوتاه نمیام خیلی دلگیرم ازش

تایپیکتو خوندم گلی حق با شماست کاااملا ماشالا ب صبوریت و خانومیت

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

کشش میگ نده نده گلم دنیا دوردزه😔سرجی بود حالا!؟مگ ی خونه نیستین،؟

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
بهش پیامک بده باشه بخشیدمت

اصلا همچین کاری نمیکنم 

من دارم به جدایی فکز میکنم میدونی چرا 

چون احساس بی ارزشی میکنم 

بخاطر پسر داییش حاضر شد به من و بچه هاش پشت کنه 

اشتباه پشت اشتباه 

نمیتونم ببخشمش

عزیزم جوابمو تو تایپیک قبلی ندای

گلم دوستان گفتن حسم درست نبوده

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2706