2726
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 86 پست

میخواد بهت بفهمونه که دیگه بس کنی و مکث کن موقعی که سر غیظ افتادی،گلم زندگی رو.به خودت و شوهرت تلخ نکن با هم خوش باشید بخدا اینقد دنیا زشت شده که تنهایی تحملش سخته باهاش بهتر باش خواسته بهت بگه با ما به از آن باش که با خلق جهانی

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب بده😐🤚

دلت نمیخاد اشتی کنی؟ 

من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکنم از ذوق (لوس)😐

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2728
قشنگه متنش سر چی قهر کرد؟

سر جریان پسر داییش😒

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

یعنی چی قهر کرده از خونه رفته؟؟؟؟؟ مگه مرد از خونه میره ؟؟؟؟ شما پیش کی هستی خونه ؟ تنهایی؟ یا کسی اومده پیشتون ؟؟چندسالتونه؟ شوهرتون چند سالشه 

اگ دوس داشتی جواب بده عزیزم 

[QUOTE=209361310]جواب بده😐🤚 دلت نمیخاد اشتی کنی؟  من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکنم از ذوق (لوس)...[/QUOT

خب اون ول کرده رفته خیلی ازش دلخورم دارم ب جدایی 

فکر میکنم😑

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
یعنی چی قهر کرده از خونه رفته؟؟؟؟؟ مگه مرد از خونه میره ؟؟؟؟ شما پیش کی هستی خونه ؟ تنهایی؟ یا کسی ا ...

اووو چ خبره😁

تاپیکای قبلم هس 

خونه با بچه هام 

مجبور شد با مهوناش بزارع بره

[QUOTE=209361310]جواب بده😐🤚 دلت نمیخاد اشتی کنی؟  من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکن ...

من تاپیکارو کامل نخوندم فقط پست اولو خوندم 

اینکه پسر داییش اومده که نمیشد بیرونش کنه پسرداییه بیشعور بوده

مشکل اصلیت باهاش چیه؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

این متن جریان داره قبلش یه داستان داره که اونو نفرستاده 

منظورش اینه که تو دچار سوءتفاهم شدی و من کاری که کردم نیتم خیر بوده و اگه تو مکث میکردی و عصبانیتت رو سر من خالی نمیکردی و صبر میکردی این جنگ و دعوا پیش نمیومد و کار به قهر نمیکشید 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706