1874
2106
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

1615 بازدید | 86 پست

دو روزه قهر کرده از خونه رفته امشب دیدم

اینو برام فرستاده 

چیزی بهش بگم یا نمیخاد جواب بدم 

مامان خیلی دلتنگم .... اما نمیدونم خیلی                               رو چطوری بنویسم ک خیلی خونده بشه💔                          مامان دیدی حرفت درست در اومد 😓                                 کاش برگردی خیلی تنهام💔

مامان خیلی دلتنگم .... اما نمیدونم خیلی                               رو چطوری بنویسم ک خیلی خونده بشه💔                          مامان دیدی حرفت درست در اومد 😓                                 کاش برگردی خیلی تنهام💔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

فرستادم که😐

عزیرم شوهرت خیلی دلخوره

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2050

روزگارعوض ال

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
خب شما چیزی نگفتی؟

ن 

2087

میخواد بهت بفهمونه که دیگه بس کنی و مکث کن موقعی که سر غیظ افتادی،گلم زندگی رو.به خودت و شوهرت تلخ نکن با هم خوش باشید بخدا اینقد دنیا زشت شده که تنهایی تحملش سخته باهاش بهتر باش خواسته بهت بگه با ما به از آن باش که با خلق جهانی

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔

جواب بده😐🤚

دلت نمیخاد اشتی کنی؟ 

من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکنم از ذوق (لوس)😐

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
2051