2157
2106
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1638 بازدید | 86 پست
قشنگه متنش سر چی قهر کرد؟

سر جریان پسر داییش😒

گاهی وقتا دلتنگیت به حدی میرسه ک نمیشه                        ازش حرفی بزنی .....فقط باید یکی باشه ک از تو چشمات      حسش کنه .....و اون کسی نیس جز عزیزترین فرد زندگیم       همسر مهربونم ❤️                                                                 مامان جووونم بعد از تو خیلی بهم سخت میگذره           خیلیا دلمو شکوندن همونایی ک مرده و زنده ی من             براشون فرقی نداره بخاطر ارامش تو هم شده                        سکوت کردم و سپردمشون دست خودت🤍

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

یعنی چی قهر کرده از خونه رفته؟؟؟؟؟ مگه مرد از خونه میره ؟؟؟؟ شما پیش کی هستی خونه ؟ تنهایی؟ یا کسی اومده پیشتون ؟؟چندسالتونه؟ شوهرتون چند سالشه 

اگ دوس داشتی جواب بده عزیزم 

2149

[QUOTE=209361310]جواب بده😐🤚 دلت نمیخاد اشتی کنی؟  من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکنم از ذوق (لوس)...[/QUOT

خب اون ول کرده رفته خیلی ازش دلخورم دارم ب جدایی 

فکر میکنم😑

گاهی وقتا دلتنگیت به حدی میرسه ک نمیشه                        ازش حرفی بزنی .....فقط باید یکی باشه ک از تو چشمات      حسش کنه .....و اون کسی نیس جز عزیزترین فرد زندگیم       همسر مهربونم ❤️                                                                 مامان جووونم بعد از تو خیلی بهم سخت میگذره           خیلیا دلمو شکوندن همونایی ک مرده و زنده ی من             براشون فرقی نداره بخاطر ارامش تو هم شده                        سکوت کردم و سپردمشون دست خودت🤍
یعنی چی قهر کرده از خونه رفته؟؟؟؟؟ مگه مرد از خونه میره ؟؟؟؟ شما پیش کی هستی خونه ؟ تنهایی؟ یا کسی ا ...

اووو چ خبره😁

تاپیکای قبلم هس 

خونه با بچه هام 

مجبور شد با مهوناش بزارع بره

[QUOTE=209361310]جواب بده😐🤚 دلت نمیخاد اشتی کنی؟  من وقتی باشوهرم قهرم میگه سلام خوبی غش میکن ...

من تاپیکارو کامل نخوندم فقط پست اولو خوندم 

اینکه پسر داییش اومده که نمیشد بیرونش کنه پسرداییه بیشعور بوده

مشکل اصلیت باهاش چیه؟

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

این متن جریان داره قبلش یه داستان داره که اونو نفرستاده 

منظورش اینه که تو دچار سوءتفاهم شدی و من کاری که کردم نیتم خیر بوده و اگه تو مکث میکردی و عصبانیتت رو سر من خالی نمیکردی و صبر میکردی این جنگ و دعوا پیش نمیومد و کار به قهر نمیکشید 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2050

عزیزم از نظر کلی توی مواقعی که اختلافی پیش میاد درست اینه که مرد خونه رو ترک کنه و زن توی خونه بمونه. چون میگن خونه حریم زن هست در این مواقع. و بیرون رفتن مرد هم برای قهر نیست برای اینه که هردوشون فرصت داشته باشند فکر کنن و عاقلانه تصمیم بگیرن. در این شرایط بیرون رفتن زن یعنی قهر کردن زن و از خونه رفتن بدترین استراتژی ممکن هست. همسرتون کار خوبی کرده که خونه رو ترک کرده .ولی دوروزه زیاده 

اووو چ خبره😁 تاپیکای قبلم هس  خونه با بچه هام  مجبور شد با مهوناش بزارع بره

نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکردم 

اسی فقط اونجا که خودت تو خونه ای و اون رفته قهر خوشم اومد 😆بذار خوب فکراشو بکنه میاد

خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل 

دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

نمیتونم واقعا درک کنم ک ی مرد قهرکنه دو روز بره البته خب خودمم کلا تاحالا تحت سخت ترین شرایطم قهرنکر ...

وقتی حاضر نبود اشتباهش قبول کنه و از حرفش کوتاه نمیومد 

بایدم بزاره بره

خب همیشه میگن زن باید توی سنگرش بمونه اونی ک مشکل  دارع باید برع چرا من و بچه هام اواره شیم

فک نکنم کلا قهرکردن رفتن جالب باشه بهتره دعوا کنه ادم بحث کنه و حلش کنه😂😂

2087
حق با تو بوده هیچ ادمی نمیتونه تحمل کنه یک شب تو این کرونا یکی بیاد خونش بمونه چه برسه ۵ شب اهمیت ن ...

انگار شده 😁ولی من کوتاه نمیام خیلی دلگیرم ازش

پربازدید شد لایکم کنید☹🥺🥺🥺صلوات بفرستید یرام☹

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

با زبون بی زبونی گفته کشش نده و گفته ک خوشحالیمونو خراب نکن بقیه رو نگاه کن شکر کن زندگی خوبی داریم بیا آشتی هم کنیم جواب هم زیاد نده و صبور باش😂😂😂

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم
بلاکش کن

😐😐

(( وَأَنتَ‌ لاتَعرِفُ‌ ماذا‌ فَعَلتَ‌ بِقَلبِ‌ المَهدی ))               و شما نِمیدانیدکه با [ قلبِ مهدی ] چه کَردید💔💔لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱                                                  🍀اللهم عجل الولیک الفرج🍀                         حسین جانم ای ڪه میدانی ندارم غیر درگاهت پناهـے...!                                                                            وقتی نویسنده داستان زندگیت خداست دیگه نگران چی هستی؟! 😍♥️
2051